Povezane vesti

Đoković posle pobede: Idealan start, nadam se da ću održati ovaj nivo

Đoković posle pobede: Idealan start, nadam se da ću održati ovaj nivo

Euronews 29.08.2023
Srpski teniser, Novak Đoković, govorio je za medije o pobedi nad Aleksandrom Milerom u prvom kolu US Opena. Srpski as slavio je sa maksimalnih 3:0 u susretu koji je trajao nešto više od sat i po vremena. "Znao sam da će biti kasno veče za mene, da… »
Novak Đoković o Srbiji na Mundobasketu: Krivo mi je što mnogi daju sebi za pravo da kritikuju

Novak Đoković o Srbiji na Mundobasketu: Krivo mi je što mnogi daju sebi za pravo da kritikuju

Danas 29.08.2023
Na dominantan način, pobedom od 3:0 u setovima protiv Aleksandrea Milera Novak Đoković plasirao se u drugo kolo na US openu. Iako mu je sav fokus na učešću na poslednjem grend slemu u sezoni, Nole je pričao i o učešću reprezentacije Srbije na… »
Amerikanka vikala na Srpkinju na US openu i ne kaje se: Videla sam snimak, opet bih isto uradila

Amerikanka vikala na Srpkinju na US openu i ne kaje se: Videla sam snimak, opet bih isto uradila

Mondo 29.08.2023
Koko Gof vikala je na Marijanu Veljović, pa je o tome pričala i na konferenciji za medije. Koko Gof vikala je na Marijanu Veljović, pa je o tome pričala i na konferenciji za medije. Koko Gof prošla je u drugo kolo US opena, pobedila je Lauru Zigmund… »
Srpkinja joj kriva za sve! Amerikanka opet žestoko napala lepu Marijanu (video)

Srpkinja joj kriva za sve! Amerikanka opet žestoko napala lepu Marijanu (video)

Večernje novosti 29.08.2023
Američka teniserka Koko Gof je prošla dalje na Ju-Es openu, ali je na terenu provela dva sata i 50 minuta i imala je raspravu sa sudijom iz Srbije Marijanom Veljović. Foto: Printskrin Pobedila je Koko Nemicu Lauru Sigemund sa 3:6, 6:2, 6:4 uz dosta… »
Novak uz Orlove: Odmah kritike, dobro je što su ispod radara

Novak uz Orlove: Odmah kritike, dobro je što su ispod radara

Novi magazin 29.08.2023
Novak Đoković istakao je da pomno prati šta rade košarkaši Srbije na Svetskom šampionatu, kao i da im želi sve najbolje u nastavku takmičenja. Orlovi su u Manili zasad savladali Kinu i Portoriko, a u sredu od 14.00 sastaju se sa Južnim Sudanom… »
Nole uputio jaku poruku košarkašima Ne obraćajte pažnju na komentare...

Nole uputio jaku poruku košarkašima Ne obraćajte pažnju na komentare...

Dnevnik 29.08.2023
Po završetku meča na US Openu, Novak Đoković se na konferenciji za medije dotakao i Mundobasketa, na kom učestvuje reprezentacija Srbije. Nole je poželeo izabranicima Svetislava Pešića da održe dobru energiju i timsku atmosferu i da što manje… »
Novak Amerikancima pričao o Srbiji: Drago mi je što je ispod radara

Novak Amerikancima pričao o Srbiji: Drago mi je što je ispod radara

Vesti online 29.08.2023
Maestralan meč odigrao je Novak Đoković na startu US Opena, gde je za 96 minuta poslao Francuza Aleksandra Milera kući. Poručio je Srbin posle pobede da je koncentracija jako bitna, a dotakao se i Mundobasketa i učešća košarkaša Srbije koji… »
On je naredni Novakov rival: Đoković se protiv Španca zagreva za Alkaraza

On je naredni Novakov rival: Đoković se protiv Španca zagreva za Alkaraza

Večernje novosti 29.08.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković će nakon pobede nad Aleksandrom Milerom (3:0) u prvom kolu Ju-Es opena u narednoj rundi igrati protiv Španca Bernabea Zapate Miraljesa. Tanjug/AP Španac je opravdao ulogu favorita protiv Amerikanca Itana Kvina… »
Teniski svet u čudu: Novak Đoković povukao radikalan potez, svi se pitaju zbog čega

Teniski svet u čudu: Novak Đoković povukao radikalan potez, svi se pitaju zbog čega

Večernje novosti 29.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Ju-Es opena pošto je bez ikakvih problema savladao Aleksandra Milera iz Francuske za samo 95 minuta tenisa. Foto: Printskrin Čini se da je najveći problem za Noleta na ovom meču bilo to što je… »
Đoković poslao snažnu poruku košarkašima: Krivo mi je što svako daje sebi za pravo da kritikuje te momke

Đoković poslao snažnu poruku košarkašima: Krivo mi je što svako daje sebi za pravo da kritikuje te momke

Nova 29.08.2023
Novak Đoković je imao sjajnu poruku za košarkaše Srbije. Srpski teniser je slavio protiv Aleksandra Milera sa 6:0, 6:2, 6:3 i plasirao se u drugo kolo US Opena, a nakon toga je istakao koliko je brzo morao da završi posao. „Znao sam da će biti… »
Đoković bez problema do drugog kola US Opena

Đoković bez problema do drugog kola US Opena

Euronews 29.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je u noći između ponedeljka i utorka Francuza Aleksandra Milera 3:0 u prvom kolu US opena. Rezltat po setovima bio je 6:0, 6:2, 6:3 a duel je trajao svega sat i po vremena. Uvodni deo igre Đoković je dobio bez… »
US Open - Kecmanović počeo furiozno, pa stao protiv Variljasa...

US Open - Kecmanović počeo furiozno, pa stao protiv Variljasa...

Sportske.net 29.08.2023
Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u drugo kolo Ju Es opena, pošto je izgubio od 74. igrača sveta Peruanca Huana Pablja Variljasa sa 6:1, 5:7, 5:7, 4:6. Kecmanović, 46. teniser sveta, izgubio je posle tri sata i 14 minuta… »
Amerikanka opet vikala na marijanu Veljović! Pogledajte reakciju, ceo stadion je odjekivao! (video)

Amerikanka opet vikala na marijanu Veljović! Pogledajte reakciju, ceo stadion je odjekivao! (video)

Mondo 29.08.2023
Ponovo su Marijana Veljović i Koko Gof bile u raspravi, kao pre godinu dana na Rolan Garosu. Ponovo su Marijana Veljović i Koko Gof bile u raspravi, kao pre godinu dana na Rolan Garosu. Marijana Veljović ponovo je bila u centru pažnje zbog polemike -… »
Novak počistio Milera na startu US Opena i vratio se na svetski tron!

Novak počistio Milera na startu US Opena i vratio se na svetski tron!

Sportske.net 29.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku, pošto je pobedio 84. igrača sveta Francuza Aleksandra Milera posle tri seta, 6:0, 6:2, 6:3 i obezbedio povratak na prvo mesto ATP liste. Đoković je pobedio… »
Đoković pobedio Milera, u drugom kolu US Opena sutra sa Zapatom

Đoković pobedio Milera, u drugom kolu US Opena sutra sa Zapatom

Euronews 29.08.2023
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je jutros sa 3:0 Francuza Aleksandra Milera u prvom kolu Ju-es opena. Rezltat po setovima bio je 6:0, 6:2, 6:3. Najbolji srpski teniser 17. put u karijeri učestvuje na Ju-es openu, a Otvoreno prvenstvo SAD osvojio… »
Ove reči odjekuju planetom! Novak se obratio košarkašima Srbije - za njih ima moćnu poruku, svaki igrač ovo treba da čuje

Ove reči odjekuju planetom! Novak se obratio košarkašima Srbije - za njih ima moćnu poruku, svaki igrač ovo treba da čuje

Kurir 29.08.2023
Najbolji teniser ikada Novak Đoković bez većih poteškoća preskočio je prvi stepenik na US Openu, pošto je jutros savladao Aleksandra Milera sa 6:0, 6:2, 6:3. Po završetku meča, Novak Đoković se na konferenciji za medije dotakao i Mundobasketa… »
Novak uz Orlove: Odmah kritike, dobro je što su ispod radara

Novak uz Orlove: Odmah kritike, dobro je što su ispod radara

Sport klub 29.08.2023
Novak Đoković istakao je da pomno prati šta rade košarkaši Srbije na Svetskom šampionatu, kao i da im želi sve najbolje u nastavku takmičenja. Orlovi su u Manili zasad savladali Kinu i Portoriko, a u sredu od 14.00 sastaju se sa Južnim Sudanom… »
Tri šokantne eliminacije na US Openu! Sve ide na ruku Đokoviću, otvara mu se "livada" do finala!

Tri šokantne eliminacije na US Openu! Sve ide na ruku Đokoviću, otvara mu se "livada" do finala!

Mondo 29.08.2023
Ovako sada izgleda pogled na Novakog deo žreba na US Openu gde juri četvrtu titulu, prvu još od 2018. godine. Ovako sada izgleda pogled na Novakog deo žreba na US Openu gde juri četvrtu titulu, prvu još od 2018. godine. Srpski teniser Novak… »
Eskpresno na početku: Igi Švjontek 41. put u dve godine set pripao sa 6:0

Eskpresno na početku: Igi Švjontek 41. put u dve godine set pripao sa 6:0

Danas 28.08.2023
Poljakinja Iga Švjontek, prvoplasirana na svetskoj listi, ekspresno je krenula u odbranu trona na Ju-Es openu, poslednjem turniru za grend slem u sezoni. Savladala je Šveđanku Rebeku Peterson (86. mesto) sa 6:0, 6:1 za 58 minuta igre. Sledeća… »

Vesti dana »

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Alaves pobedio Hetafe u Primeri

Danas pre 1 satjoš 2 povezane
Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Odbojkašice Srbije poražene od Kine u Ligi nacija

Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Protest na britanskim plažama zbog zagađenja vode

Protest na britanskim plažama zbog zagađenja vode

Politika pre 33 minutajoš 2 povezane
Na današnji dan, 19. maj

Na današnji dan, 19. maj

B92 pre 1 satjoš 1 povezana