Povezane vesti

Pešić: Mislim da će Petrušev i Avramović igrati protiv Južnog Sudana

Pešić: Mislim da će Petrušev i Avramović igrati protiv Južnog Sudana

Politika 29.08.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je danas u Manili da misli da će Filip Petrušev i Aleksa Avramović igrati na sutrašnjem meču protiv Južnog Sudana u trećem kolu grupe B na Svetskom prvenstvu. Petrušev je zbog… »
Sjajne vesti, Srbija kompletna za Južni Sudan: Oporavili se Avramović i Petrušev (VIDEO)

Sjajne vesti, Srbija kompletna za Južni Sudan: Oporavili se Avramović i Petrušev (VIDEO)

Danas 29.08.2023
Obazrivi su bili u stručnom štabu reprezentacije Srbije, međutim, nakon poslednjeg treninga Svetislav Pešić i njegovi saradnici mogli su da odahnu. Postojala je bojazan da li će i u kom intervalu Aleksa Avramović i Filip Petrušev moći da se… »
Mundobasket: Aleksa Avramović na kontrolnom snimanju zgloba (VIDEO)

Mundobasket: Aleksa Avramović na kontrolnom snimanju zgloba (VIDEO)

Danas 29.08.2023
Reprezentativac Srbije se oseća dobro nakon doživljene povrede pred kraj meča sa Portorikom. Ne bi trebalo da bude neki složeniji problem, ali je iz predostrožnosti Aleksa Avramović otišao na kontrolno snimanje skočnog zgloba. Svo vrme… »
Zagrmelo "tamo daleko", a Srbija postala favorit za zlato! Sve što niste videli u prenosu meča sa Portorikom!

Zagrmelo "tamo daleko", a Srbija postala favorit za zlato! Sve što niste videli u prenosu meča sa Portorikom!

Mondo 29.08.2023
Sa lica mesta je moglo da se primeti mnogo toga što niste videli u prenosu utakmice Srbija - Portoriko. Od izveštača MONDA sa Mundobasketa Nikole Lalovića. Sa lica mesta je moglo da se primeti mnogo toga što niste videli u prenosu utakmice Srbija -… »
Pešiću skandirali da donese zlato, on reagovao: Hvala vam na tome, ali ja ne slušam trenere sa tribina! (video)

Pešiću skandirali da donese zlato, on reagovao: Hvala vam na tome, ali ja ne slušam trenere sa tribina! (video)

Mondo 29.08.2023
Svetislav Pešić je na najlepši način proslavio rođendan. Pobedom Srbije na Svetskom prvenstvu! Od izveštača MONDA sa Mundobasketa Nikole Lalovića. Svetislav Pešić je na najlepši način proslavio rođendan. Pobedom Srbije na Svetskom prvenstvu… »
Svi pričaju o pešićevom tajmautu, oglasio se i centar Srbije: Sve je to normalno, pozitivno je uticalo na nas! (video)

Svi pričaju o pešićevom tajmautu, oglasio se i centar Srbije: Sve je to normalno, pozitivno je uticalo na nas! (video)

Mondo 29.08.2023
Srbija je pobedila Portoriko, a Dušan Ristić i Vanja Marinković su se složili da padovi u igri ne smeju da se dopuste. Od izveštača MONDA sa Mundobasketa Nikole Lalovića. Srbija je pobedila Portoriko, a Dušan Ristić i Vanja Marinković su se… »

Vesti dana »