Povezane vesti

Svetosavska ulica bez vode

Svetosavska ulica bez vode

Dnevnik 29.08.2023
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 15 sati biti Svetosavska ulica u Novom Sadu. Takođe zbog sanacije havarije, bez vode će do 15 sati biti Ulica Sremskih partizana u Sremskoj Kamenici. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za… »
Deo Jugovićeva u sredu pet sati bez vode

Deo Jugovićeva u sredu pet sati bez vode

Moj Novi Sad 29.08.2023
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će sutra, 30. avgusta, od 8 do 13 sati biti ulice Boška Petrovića i Lenke Dunđerski u Novom Sadu. Iz "Vodovoda" napominju da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe… »
U sredu bez vode u Ulici Boška Petrovića i Lenke Dunđerski

U sredu bez vode u Ulici Boška Petrovića i Lenke Dunđerski

Dnevnik 29.08.2023
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će od 8 do 13 sati biti ulice Boška Petrovića i Lenke Dunđerski u sredu 30. avgusta. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »
Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 29.08.2023
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 15 sati biti Ulica Sremskih partizana. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Novi Sad: Bez vode do 15 sati Svetosavska ulica

Novi Sad: Bez vode do 15 sati Svetosavska ulica

RTV 29.08.2023
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 15 sati biti Svetosavska ulica. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena. Zbog radova na sanaciji havarije bez… »
Svetosavska ulica bez vode zbog havarije

Svetosavska ulica bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 29.08.2023
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 15 sati biti Svetosavska ulica. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »