Povezane vesti

Vuleta: Ponosna sam na titulu, ostaje još olimpijsko zlato

Vuleta: Ponosna sam na titulu, ostaje još olimpijsko zlato

Politika 29.08.2023
Svetska šampionka u skoku udalj Ivana Vuleta rekla je danas da je izuzetno ponosna na zlatnu medalju koju je osvojila u Budimpešti i da će sa istim ciljem ići na Olimpijske igre u Parizu, a mladim atletičarima je poručila da nijedan san nije… »
Ivana Vuleta najavila završetak karijere

Ivana Vuleta najavila završetak karijere

Radio 021 29.08.2023
Svetska šampionka u skoku u dalj Ivana Vuleta najavila je da će po završetku Olimpijskih igara u Parizu završiti takmičarsku karijeru. Na konferenciji za medije koju je organizovao Srpski atletski savez povodom šampionata sveta koji je u nedelju… »
Vuleta: Ponosna sam na titulu sa SP, ostaje još olimpijsko zlato

Vuleta: Ponosna sam na titulu sa SP, ostaje još olimpijsko zlato

Novi magazin 29.08.2023
Svetska šampionka u skoku udalj Ivana Vuleta rekla je danas da je izuzetno ponosna na zlatnu medalju koju je osvojila u Budimpešti i da će sa istim ciljem ići na Olimpijske igre u Parizu, a mladim atletičarima je poručila da nijedan san nije… »
Ivana Vuleta najavila završetak karijere: Idem u Pariz da upotpunim kolekciju

Ivana Vuleta najavila završetak karijere: Idem u Pariz da upotpunim kolekciju

Danas 29.08.2023
Svetska šampionka u skoku u dalj Ivana Vuleta najavila je da će po završetku Olimpijskih igara u Parizu završiti takmičarsku karijeru. Na konferenciji za medije koju je organizovao Srpski atletski savez povodom šampionata sveta koji je u nedelju… »
Ivana Vuleta zatvara blistavi krug - ''Poslednji pozdrav iz Pariza''

Ivana Vuleta zatvara blistavi krug - ''Poslednji pozdrav iz Pariza''

Sportske.net 29.08.2023
Svetska šampionka u skoku udalj Ivana Vuleta rekla je danas da je izuzetno ponosna na zlatnu medalju koju je osvojila u Budimpešti i da će sa istim ciljem ići na Olimpijske igre u Parizu, a mladim atletičarima je poručila da nijedan san nije… »
Zlatna Ivana Vuleta: Idem u Pariz da upotpunim kolekciju, biće to moj pozdrav (video)

Zlatna Ivana Vuleta: Idem u Pariz da upotpunim kolekciju, biće to moj pozdrav (video)

Dnevnik 29.08.2023
Svetska šampionka u skoku udalj Ivana Vuleta želi da na OI u Parizu objedini svoju kolekciju zlatnih medalja koju je prošle nedelje obogatila u Budimpešti. Vuleta je u glavnom gradu Mađarske osvojila zlato skokom od 7,14 m i tako objedinila svetsku i… »
Ivana u suzama najavila kraj karijere: Tamo će biti moj poslednji pozdrav, nedostaje mi samo ta medalja

Ivana u suzama najavila kraj karijere: Tamo će biti moj poslednji pozdrav, nedostaje mi samo ta medalja

Mondo 29.08.2023
Ivana Vuleta završiće karijeru na Olimpijskim igrama u Parizu. Ivana Vuleta završiće karijeru na Olimpijskim igrama u Parizu. Ivana Vuleta (33) osvojila je zlato na Svetskom prvenstvu u skoku udalj, pokazala svima zašto je najbolja na planeti, pa je… »

Vesti dana »