Povezane vesti

"Upucao je moju majku (71) koja boluje od raka": Ćerka žene koju je iz vazdušne puške ranio muškarac na Bežanijskoj kosi…

"Upucao je moju majku (71) koja boluje od raka": Ćerka žene koju je iz vazdušne puške ranio muškarac na Bežanijskoj kosi…

Blic 29.08.2023
"Upucao je dva puta moju majku koja boluje od karcinoma sa terase. Napunio je pušku i krenuo da puca, nije ga bilo briga ko je u parku. Moglo je da strada nečije dete" Ovim rečima za "Blic" N.K. ćerka O.M. (71) koju je juče oko pola 8 ujutru u parku… »
"Pucao je u moju majku, svi ga se plaše" Ćerka žene koju je iz ranio muškarac na Bežaniji očajna: "Je l treba sve da nas…

"Pucao je u moju majku, svi ga se plaše" Ćerka žene koju je iz ranio muškarac na Bežaniji očajna: "Je l treba sve da nas…

Kurir 29.08.2023
"Upucao je dva puta moju majku koja boluje od karcinoma sa terase. Napunio je pušku i krenuo da puca, nije ga bilo briga ko je u parku. Moglo je da strada nečije dete" - reči su N.K. ćerke O.M. (71) koju je juče oko pola 8 ujutru u parku na… »
Pucao iz vazdušne puške i ranio ženu (72): Priveden manijak sa Bežanijske kose: Olga povređena dok je šetala psa!

Pucao iz vazdušne puške i ranio ženu (72): Priveden manijak sa Bežanijske kose: Olga povređena dok je šetala psa!

Blic 29.08.2023
Policijski službenici sa Novog Beograda uhapsili su Srđana T. (43), osumnjičenog da je iz vazdušne puške upucao Olgu M. (72), dok je šetala psa u parku! Policijski službenici su utvrdili da je žena upucana juče oko 8 sati ujutru. Kako saznajemo… »
Napad na Bežanijskoj kosi: Manijak iz vazdušne puške ranio bolesnu baku

Napad na Bežanijskoj kosi: Manijak iz vazdušne puške ranio bolesnu baku

Nova 29.08.2023
Policija na Novom Beogradu juče je uhapsila S.T. koji je iz svog stana na Bežanijskoj kosi pucao iz vazdušne puške nasumično na ljude i životinje. On je tom prilikom pogodio O.M. (71) u ruku i nogu koja je obolela od raka, piše Telegraf. Protiv… »
Pucao iz vazdušne puške i ranio ženu (72): Priveden manijak sa Bežanijske kose: Olga povređena dok je šetala psa!

Pucao iz vazdušne puške i ranio ženu (72): Priveden manijak sa Bežanijske kose: Olga povređena dok je šetala psa!

Blic 29.08.2023
Policijski službenici sa Novog Beograda uhapsili su Srđana T. (43), osumnjičenog da je iz vazdušne puške upucao Olgu M. (72), dok je šetala psa u parku! Policijski službenici su utvrdili da je žena upucana juče oko 8 sati ujutru. Kako saznajemo… »
Užas na Bežanijskoj kosi: Iz stana nasumice pucao na prolaznike i životinje, iz vazdušne puške ranio baku obolelu od raka

Užas na Bežanijskoj kosi: Iz stana nasumice pucao na prolaznike i životinje, iz vazdušne puške ranio baku obolelu od raka

Kurir 29.08.2023
Policija na Novom Beogradu juče je uhapsila S.T. koji je iz svog stana na Bežanijskoj kosi pucao iz vazdušne puške nasumično na ljude i životinje. On je tom prilikom pogodio O.M. (71) u ruku i nogu koja je obolela od raka. Protiv njega je podneta… »
Horor na Bežanijskoj kosi! Mladić iz stana nasumično pucao na ljude i životinje - pogodio i bolesnu baku!

Horor na Bežanijskoj kosi! Mladić iz stana nasumično pucao na ljude i životinje - pogodio i bolesnu baku!

Mondo 29.08.2023
Mladić je iz stana na Bežanijskoj kosi nasumično pucao na ljude i životinje. Mladić je iz stana na Bežanijskoj kosi nasumično pucao na ljude i životinje. Policija na Novom Beogradu juče je uhapsila S.T. koji je iz svog stana na Bežanijskoj kosi… »
Horor na Bežanijskoj kosi: Manijak iz vazdušne puške ranio baku obolelu od raka

Horor na Bežanijskoj kosi: Manijak iz vazdušne puške ranio baku obolelu od raka

Telegraf 29.08.2023
Protiv njega je podneta krivična prijava u redovnom postupku. Policija na Novom Beogradu juče je uhapsila S.T. koji je iz svog stana na Bežanijskoj kosi pucao iz vazdušne puške nasumično na ljude i životinje, nezvanično saznaje "Telegraf.rs". On… »
"Bila je sva krvava i u suzama": Strašna priča žene čiju je majku obolelu od raka ranio manijak na Bežaniji

"Bila je sva krvava i u suzama": Strašna priča žene čiju je majku obolelu od raka ranio manijak na Bežaniji

Telegraf 29.08.2023
"Šta treba da se dogodi da on završi u zatvoru, da izbije oko detetu, da pogodi bebu, trudnicu... tu je drveće, on puca nasumično, moju majku je zrno iz puške pogodilo na milimetar i po od arterije, da je pogodilo u nju, ona bi preminula, pa tako je… »

Vesti dana »