Povezane vesti

Obradović: Ponosan sam na 13-godišnju saradnju sa Ivanom i 15 osvojenih medalja

Obradović: Ponosan sam na 13-godišnju saradnju sa Ivanom i 15 osvojenih medalja

Sportski žurnal 29.08.2023
Vuletin trener je kazao da je ponosan na konstantnost koju Ivana pokazuje i da je svih godina bilo više razloga za slavlje nego za tugu. Trener Ivane Vulete Goran Obradović rekao je da je izuzetno ponosan na 13-godišnju saradnju sa zlatnim srpskom… »
„Pakt sa đavolom za dve, a ne za 15 Ivaninih medalja“

„Pakt sa đavolom za dve, a ne za 15 Ivaninih medalja“

Sport klub 29.08.2023
Goran Obradović, trener Ivane Vulete, rekao je da je ponosan na 13-godišnju saradnju sa zlatnim srpskom atletičarkom, koja je osvojila 15 medalja na velikim takmičenjima. Ivana je skokom od 7,14 metara osvojila zlato na Svetskom prvenstvu u… »
Goran Obradović: Ponosan sam na 13-godišnju saradnju sa vuletom i 15 osvojenih medalja

Goran Obradović: Ponosan sam na 13-godišnju saradnju sa vuletom i 15 osvojenih medalja

Dnevnik 29.08.2023
BEOGRAD: Trener Ivane Vulete Goran Obradović rekao je danas da je izuzetno ponosan na 13-godišnju saradnju sa zlatnim srpskom atletičarkom, koja je iznedrila čak 15 medalja na velikim takmičenjima. "Izuzetno sam ponosan na 13-godišnju saradnju sa… »
Obradović: ''Ponosan sam na 13-godišnju saradnju sa Vuletom i 15 osvojenih medalja''

Obradović: ''Ponosan sam na 13-godišnju saradnju sa Vuletom i 15 osvojenih medalja''

Večernje novosti 29.08.2023
Trener Ivane Vulete Goran Obradović rekao je danas da je izuzetno ponosan na 13-godišnju saradnju sa zlatnom srpskom atletičarkom, koja je iznedrila čak 15 medalja na velikim takmičenjima. Tanjug/AP - Izuzetno sam ponosan na 13-godišnju saradnju sa… »

Vesti dana »