Povezane vesti

Delije u transu posle objave sjajnog strelca: Ljudi, ako ste vi spremni, spreman sam i ja da dođem u Crvenu zvezdu

Delije u transu posle objave sjajnog strelca: Ljudi, ako ste vi spremni, spreman sam i ja da dođem u Crvenu zvezdu

Sportski žurnal 29.08.2023
Aleksej Šved na listi je želja crveno-belih. Pre nedelju dana pojavila se mogućnost da bi jedan od najboljih evropskih strelaca, Aleksej Šved (34, 198 cm), mogao da dođe u Crvenu zvezdu. Nakon toga Šved je u komentarima jedne svoje objave pozdravio… »
Aleksej Šved poručio na svom Instagramu: Spreman sam da dođem u Crvenu zvezdu

Aleksej Šved poručio na svom Instagramu: Spreman sam da dođem u Crvenu zvezdu

Danas 29.08.2023
Aleksej Šved, jedan od najboljih košarkaša u istoriji Evrolige, objavio je na svom Instagramu da želi da dođe u Crvenu zvezdu. „Ako ste vi spremni i ja sam spreman da odem u Zvezdu“, napisao je Rus ispod snimka na kojem se vidi kako trenira u… »
Šved zapalio Delije! Rus izazvao delirijum na društvenim mrežama: Da li ovo znači da Zvezda dobija ogromno pojačanje…

Šved zapalio Delije! Rus izazvao delirijum na društvenim mrežama: Da li ovo znači da Zvezda dobija ogromno pojačanje…

Kurir 29.08.2023
I dalje traja saga oko dolaska sjajnog ruskog košarkaša Alekseja Šveda u Crvenu zvezdu. Nakon par dana zatišja pravu erupciju izazvao je Šved na društvenim mrežama View this post on Instagram A post shared by Alexey Shved (@shved.1) On je na… »
Aleksej Šved: ''Ja sam spreman da dođem u Zvezdu!''

Aleksej Šved: ''Ja sam spreman da dođem u Zvezdu!''

Sportske.net 29.08.2023
Crvena zvezda je u ranoj fazi letnjeg prelaznog roka formirala respektabilan tim za sledeću sezonu, ali izgleda da posao oko pojačanja još nije završen. Par nedelja unazad se u medijima najavljuje i dolazak iskusnog ruskog šutera Alekseja Šveda koji… »
Aleksej Šved se javno nudi Crvenoj zvezdi! Objava "zapalila" društvene mreže - jedna rečenica bila je dovoljna!

Aleksej Šved se javno nudi Crvenoj zvezdi! Objava "zapalila" društvene mreže - jedna rečenica bila je dovoljna!

Mondo 29.08.2023
Aleksej Šved ponovo je javno istakao da bi voleo da potpiše za Crvenu zvezdu. Aleksej Šved ponovo je javno istakao da bi voleo da potpiše za Crvenu zvezdu. Aleksej Šved (34) javno se nudi Crvenoj zvezdi. Nije tajna da ga crveno-beli prate i da traže… »
Šved: Ako ste spremni, i ja sam spreman za Zvezdu

Šved: Ako ste spremni, i ja sam spreman za Zvezdu

Sport klub 29.08.2023
Ruski košarkaš Aleksej Šved podgrejao je glasine oko navodnog prelaska u Crvenu zvezdu svojim komentarom na video na kojem se vidi da trenira sa svojim ocem. “Ako ste spremni, ja sam spreman da odem u Crvenu zvezdu”, napisao je Šved. View this… »
"Delije" u transu Šved se oglasio i potvrdio da je spreman da dođe u Zvezdu (foto)

"Delije" u transu Šved se oglasio i potvrdio da je spreman da dođe u Zvezdu (foto)

Alo 29.08.2023
Kakvo bi to pojačanje bilo... Aleksej Šved trenira, sprema se za novu sezonu, a kako sada stvari stoje, mogao bi da je odigra u dresu Crvene zvezde. Već neko vreme se priča o dolasku sjajnog šutera, a sada je sve dobilo novu dimenziju. Printscreen… »
''Momci, ako ste vi spremni, dolazim...'' Šved bacio u trans navijače Zvezde

''Momci, ako ste vi spremni, dolazim...'' Šved bacio u trans navijače Zvezde

Večernje novosti 29.08.2023
Ruski košarkaš Aleksej Šved dovodio se u vezu sa Crvenom zvezdom ovog leta, i dalje nije isključeno da će pojačati crveno-bele, a sada je komentarom raspalio ''delije''. Foto: EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY - Ljudi, ako ste vi spremni, spreman sam i ja da… »
"Spreman sam da dođem u Zvezdu, ako ste i vi...": Šved bacio Delije u trans novom izjavom, sprema se bomba?!

"Spreman sam da dođem u Zvezdu, ako ste i vi...": Šved bacio Delije u trans novom izjavom, sprema se bomba?!

Telegraf 29.08.2023
Čini se kao da transfer ide u odličnom smeru. Nedavno je Telegraf doneo ekskluzivu o pregovorima između Crvene zvezde i Alekseja Šveda, kada je naš portal objavio i to da su oni u poodmakloj fazi. Košarkaš je već jednom na neki način to potvrdio… »

Vesti dana »