Povezane vesti

„Kreteni i amateri“: SNS advokat i „stručnjak“ za izborno pravo Đuka odgovorio Đilasu umesto Vučića

„Kreteni i amateri“: SNS advokat i „stručnjak“ za izborno pravo Đuka odgovorio Đilasu umesto Vučića

Nova 30.08.2023
Nakon izjave predsednika Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa u kojoj navodi da bi vlast u Beogradu nije legitimna i da bi trebalo odmah raspisati izbore u prestonici, te da parlamentarni mogu da se održe kad se usvoje preporuke Evropskog parlamenta… »
Vladimir Đukanović u odgovoru Draganu Đilasu vređa opoziciju: Kakvi su to amateri u politici

Vladimir Đukanović u odgovoru Draganu Đilasu vređa opoziciju: Kakvi su to amateri u politici

Danas 30.08.2023
Narodni poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović, reagujući na izjavu predsednik SSP-a Dragana Đilasa, naveo je da ovaj političar smatra da beogradski izbori 2022. godine nisu bili regularni jer mu se čini da bi tu, u slučaju ponovnog… »
Đilas ima uslove za Vučića: I beogradski, i parlamentarni, ali...

Đilas ima uslove za Vučića: I beogradski, i parlamentarni, ali...

Pravda 30.08.2023
BEOGRAD - Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da se SSP zalaže za održavanje i beogradskih i parlamentarnih izbora. „Beogradskih odmah, jer je i sam Aleksandar Vučić, obećavajući Beograđanima nove izbore za mart ove… »
Đilas ima uslove za Vučića: I beogradski, i parlamentarni, ali...

Đilas ima uslove za Vučića: I beogradski, i parlamentarni, ali...

Pravda 30.08.2023
BEOGRAD - Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da se SSP zalaže za održavanje i beogradskih i parlamentarnih izbora. „Beogradskih odmah, jer je i sam Aleksandar Vučić, obećavajući Beograđanima nove izbore za mart ove… »
Đilas odgovorio Vučiću: Njegova izjava da će ponovo pobediti je čudna iz dva razloga

Đilas odgovorio Vučiću: Njegova izjava da će ponovo pobediti je čudna iz dva razloga

Nova 30.08.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da se SSP zalaže za održavanje i beogradskih i parlamentarnih izbora. U saopštenju upućenom medijima, Đilas se osvrnuo i na izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će SNS… »
Zašto je Draganu Đilasu čudna Vučićeva izjava da će ponovo pobediti u Beogradu?

Zašto je Draganu Đilasu čudna Vučićeva izjava da će ponovo pobediti u Beogradu?

Danas 30.08.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas poručio je danas da je „izjava predsednika države Aleksandra Vučića da će ‘oni ponovo pobediti u Beogradu'“, čudna i podsetio ga da su vladajuće stranke na prošlim izborima u glavnom… »
Đilas: Beogradski izbori odmah, parlamentarni kad se sporovedu proporuke Evropskog parlamenta

Đilas: Beogradski izbori odmah, parlamentarni kad se sporovedu proporuke Evropskog parlamenta

Beta 30.08.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da se SSP zalaže za održavanje i beogradskih i parlamentarnih izbora. "Beogradskih odmah, jer je i sam Aleksandar Vučić, obećavajući Beograđanima nove izbore za mart ove godine… »
Đilas: Beogradski izbori odmah, parlamentarni kad se sporovedu proporuke Evropskog parlamenta

Đilas: Beogradski izbori odmah, parlamentarni kad se sporovedu proporuke Evropskog parlamenta

Novi magazin 30.08.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da se SSP zalaže za održavanje i beogradskih i parlamentarnih izbora. "Beogradskih odmah, jer je i sam Aleksandar Vučić, obećavajući Beograđanima nove izbore za mart ove godine… »
Đilas: Beogradski izbori odmah, parlamentarni kad se sprovedu preporuke EP

Đilas: Beogradski izbori odmah, parlamentarni kad se sprovedu preporuke EP

N1 Info 30.08.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da se SSP zalaže za održavanje i beogradskih i parlamentarnih izbora. „Beogradskih odmah, jer je i sam Aleksandar Vučić, obećavajući Beograđanima nove izbore za mart ove godine… »
Đilas: Beogradski izbori odmah, parlamentarni kad se sprovedu preporuke EP

Đilas: Beogradski izbori odmah, parlamentarni kad se sprovedu preporuke EP

Insajder 30.08.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da se SSP zalaže za održavanje i beogradskih i parlamentarnih izbora. "Beogradskih odmah, jer je i sam Aleksandar Vučić, obećavajući Beograđanima nove izbore za mart ove godine… »

Vesti dana »