Povezane vesti
Da li je pad potražnje privrednika za kreditima loš pokazatelj za privredni rast?
Biznis.rs 30.08.2023
Privreda i tokom drugog kvartala najviše koristila zajmove za likvidnost i obrtna sredstva. Krediti privredi u drugom tromesečju smanjeni su za 1,3 milijarde dinara ili 0,1 odsto, što predstavlja manji pad u odnosu na prvo tromesečje. Najnoviji podaci iz… »
Smanjeno zaduživanje u prerađivačkoj industriji i energetici, povećano u građevini
Nova ekonomija 30.08.2023
Krediti privredi u drugom tromesečju ove godine smanjeni su za 1,3 milijarde dinara ili za 0,1 odsto (isključujući efekat promene deviznog kursa), što je manji pad u odnosu na prvo tromesečje, ocenjeno je u Izveštaju NBS o kreditnoj aktivnosti banaka… »
Nastavljen rast kamata na kredite u drugom tromesečju: Šta očekuju banke?
Danas 30.08.2023
I tokom drugog tromesečja ove godine, kreditna aktivnost banaka nastavila je da usporava, pokazuje izveštaj o trendovima u kreditnoj aktivnosti banaka Narodne banke Srbije. Međugodišnji rast ukupnih kredita banaka prema nemonetarnom sektoru u junu je… »
Vesti dana »
Požari na Balkanu: Borba sa vatrom u Herceg Novom, kod Nevesinja i u Srbiji
BBC News pre 1 satjoš 17 povezanih
Danas u Srbiji sunčano i toplo, na jugoistoku mogući pljuskovi
Glas Zaječara pre 14 minutajoš 18 povezanih
Trudnicu u Beogradu udario trotinet: završila na VMA sa potresom mozga
IndeksOnline pre 19 minutajoš 26 povezanih
Jevtić o brutalnom napadu na Raškovića: To je slika Srba na KiM, istina drugačija od izveštaja
Blic pre 1 satjoš 8 povezanih
Borba sa vatrenom stihijom još traje - najteže na Stolovima i u Deliblatskoj peščari, obuzdan požar u Bojniku
RTS pre 0 minutajoš 9 povezanih



