Povezane vesti

Dok Tanja Savić uživa sa 11 godina mlađim pilotom, muž joj sprema osvetu: "Varala me je, potpisaću kad ja hoću!"

Dok Tanja Savić uživa sa 11 godina mlađim pilotom, muž joj sprema osvetu: "Varala me je, potpisaću kad ja hoću!"

Mondo 30.08.2023
Muž Tanje Savić odugovlači razvod, da pevačica ne bi mogla da ozvaničii novu vezu. Muž Tanje Savić odugovlači razvod, da pevačica ne bi mogla da ozvaničii novu vezu Tanja Savić uživa u ljubavi sa 11 godina mlađim pilotomMuhamedom Bešićem, a… »
Tanja Savić na mukama zbog Dušana: Taman počela da uživa u ljubavi sa 11 godina mlađim pilotom, bivši joj spremio osvetu

Tanja Savić na mukama zbog Dušana: Taman počela da uživa u ljubavi sa 11 godina mlađim pilotom, bivši joj spremio osvetu

Blic 30.08.2023
Tanja Savić uživa u ljubavi sa 11 godina mlađim pilotom Muhamedom Bešićem, a navodno pevačica je izbegavala da svog dragog predstavi javnosti zbog toga što otac njene dece Dušan Jovančević neće da joj da razvod. Tanja je, naime, potpisala… »
Dušan im zabiberio čorbu! Tanji Savić muž ne da razvod zbog novog dečka! Pevačica i dalje na mukama

Dušan im zabiberio čorbu! Tanji Savić muž ne da razvod zbog novog dečka! Pevačica i dalje na mukama

Kurir 30.08.2023
Prašina koja se podigla nakon što je Tanja Savić (38) javno predstavila svog verenika Muhameda Mukija Bešića (27) ne spušta se. Na površinu isplivavaju manje poznati detalji. Kako saznajemo, pevačica je izbegavala da pilota predstavi javnosti zbog… »

Vesti dana »