Povezane vesti

"Iako me je varao, želim da budem sahranjena pored bivšeg muža!": Nada Obrić se ne boji osude zbog svoje konačne odluke!

"Iako me je varao, želim da budem sahranjena pored bivšeg muža!": Nada Obrić se ne boji osude zbog svoje konačne odluke!

Mondo 30.08.2023
Pevačica je objasnila svoju želju da bude sahranjena u istoj grobnici pored bivšeg muža. Pevačica je objasnila svoju želju da bude sahranjena u istoj grobnici pored bivšeg muža Za razliku od svojih kolega koji se zgrožavaju i na samu pomisao o… »
„Biću sahranjena pored bivšeg muža, mnogi će zbog toga da me osude“: Nada Obrić se razvela zbog prevare, ali je ipak…

„Biću sahranjena pored bivšeg muža, mnogi će zbog toga da me osude“: Nada Obrić se razvela zbog prevare, ali je ipak…

Nova 30.08.2023
Pevačica je o ovoj temi otvoreno govorila. Pevačica koja je po četvrti put pobedila rak, otkrila je da je sve tehničke obaveze oko svoje smrti rešila na vreme, te da za nju to nije tabu tema. „Čitala sam da se Lepa Lukić naljutila kad su je… »
"Sahraniće me pored bivšeg muža" Nada Obrić se razvela zbog prevare, ali želi da počiva u grobnici pored Ace: Mnogi će…

"Sahraniće me pored bivšeg muža" Nada Obrić se razvela zbog prevare, ali želi da počiva u grobnici pored Ace: Mnogi će…

Kurir 30.08.2023
Za razliku od svojih kolega koji se zgrožavaju i na samu pomisao o smrti, sahranama i pisanju testamenta za života, Nada Obrić kaže da nema problem sa tim. Pevačica koja je po četvrti put pobedila rak, otkrila je da je sve tehničke obaveze oko… »

Vesti dana »