Povezane vesti

Od devojčice (13) iz novog sada 26 dana nema ni traga: Sa drugom iz kuće odnela 300 € i nestala! Jedna stvar probudila…

Od devojčice (13) iz novog sada 26 dana nema ni traga: Sa drugom iz kuće odnela 300 € i nestala! Jedna stvar probudila…

Kurir 30.08.2023
13-godišnja devojčica koja je otišla iz svoje porodične kuće 4. avgusta, još nije pronađena. Neutešna majka kaže da ne zna gde joj je dete već 26 dana i moli sve koji imaju bilo kakve informacije da joj se jave. Devojčica je otišla iz kuće u… »
Trinaestogodišnju devojčicu traže skoro mesec dana po Novom Sadu očajna majka moli za pomoć

Trinaestogodišnju devojčicu traže skoro mesec dana po Novom Sadu očajna majka moli za pomoć

Dnevnik 30.08.2023
Kristijana Aleksandrov 13-godišnja devojčica koja je otišla iz svoje porodične kuće 4. avgusta, još nije pronađena. Neutešna majka Vanja kaže da ne zna gde joj je dete već 26 dana i moli sve koji imaju bilo kakve informacije da joj se jave… »
"Ne znam da li je živa"! Devojčice (13) iz Novog Sada Nema 26 dana: Majka očajna - Drug sa kojim je otišla se vratio

"Ne znam da li je živa"! Devojčice (13) iz Novog Sada Nema 26 dana: Majka očajna - Drug sa kojim je otišla se vratio

Mondo 30.08.2023
Kristijani Aleksandrov (13) iz Novog Sada se od 4. avgusta gubi svaki trag. Kristijani Aleksandrov (13) iz Novog Sada se od 4. avgusta gubi svaki trag. Kristijana Aleksandrov (13) je otišla iz svoje kuće u Novom Sadu 4. avgusta u pratnji druga i od tad… »
"Ne znam je: L' živa ili mrtva" Devojčice (13) iz Novog Sada nema već 26 dana, očajna majka moli samo jedno

"Ne znam je: L' živa ili mrtva" Devojčice (13) iz Novog Sada nema već 26 dana, očajna majka moli samo jedno

Blic 30.08.2023
"Nema mi deteta već 26 dana, ni traga ni glasa od nje. Ne znam je li živa ili mrtva", kaže za "Blic" očajna majka 13-godišnje Kristijane Aleksandrov. Devojčica je otišla je iz svoje kuće u Novom Sadu 4. avgusta u jutarnjim časovima u pratnji… »
"Ne znam je: L' živa ili mrtva" Devojčice (13) iz Novog Sada nema već 26 dana, očajna majka moli samo jedno

"Ne znam je: L' živa ili mrtva" Devojčice (13) iz Novog Sada nema već 26 dana, očajna majka moli samo jedno

Blic 30.08.2023
"Nema mi deteta već 26 dana, ni traga ni glasa od nje. Ne znam je li živa ili mrtva", kaže za "Blic" očajna majka 13-godišnje Kristijane Aleksandrov. Devojčica je otišla je iz svoje kuće u Novom Sadu 4. avgusta u jutarnjim časovima u pratnji… »

Vesti dana »