Povezane vesti

Ovako su demolirali ordinaciju doktorke Marijane nakon Aleksandrine smrti u GAK: Smenjen direktor bolnice

Ovako su demolirali ordinaciju doktorke Marijane nakon Aleksandrine smrti u GAK: Smenjen direktor bolnice

Telegraf 30.08.2023
Na fasadi zgrade su građani crnim sprejem ispisali reči "Aleksandra" i "Ne mogu da dišem", što su poslednje reči koje je Aleksandra poslala svojoj majci nekih sat vremena pre smrti. Smrt mlade majke Aleksandre Ivanov (25), koja je preminula u GAK u… »
Aleksandra umrla u GAK-u u Botošanima, smenili direktora bolnice! Ljudi ispisali poslednje reči trudnice i sve razlupali

Aleksandra umrla u GAK-u u Botošanima, smenili direktora bolnice! Ljudi ispisali poslednje reči trudnice i sve razlupali

Mondo 30.08.2023
Ovako su demolirali ordinaciju doktorke Marijane nakon Aleksandrine smrti u GAK-u u Rumuniji. Ovako su demolirali ordinaciju doktorke Marijane nakon Aleksandrine smrti u GAK-u u Rumuniji. Smrt mlade majke Aleksandre Ivanov (25), koja je preminula u GAK-u… »
Majka trudnice koja je umrla u GAK-u u botošanima besna! "Ja sam lekar, verovala sam im", ovo je poslednja poruka od nje

Majka trudnice koja je umrla u GAK-u u botošanima besna! "Ja sam lekar, verovala sam im", ovo je poslednja poruka od nje

Mondo 30.08.2023
Oglasila se majka devojke Aleksandre koja je umrla u GAK-u u Rumuniji. Oglasila se majka devojke Aleksandre koja je umrla u GAK-u u Rumuniji. Majka Aleksandre Ivanov (25), koja je preminula u GAK Botošani u Rumuniji u 13. nedelji trudnoće od posledica… »
Majka Aleksandre koja je preminula u GAK i sama medicinski radnik: "Nisam vukla veze, verovala sam kolegama"

Majka Aleksandre koja je preminula u GAK i sama medicinski radnik: "Nisam vukla veze, verovala sam kolegama"

Telegraf 30.08.2023
Aleksandrina majka, koja je i sama medicinski radnik, kobne noći je bila dežurna u klinici udaljenoj svega kilometar od bolnice gde je njena ćerka preminula u mukama. Majka Aleksandre Ivanov (25), koja je preminula u GAK Botošani u 13. nedelji… »

Vesti dana »