Povezane vesti

Kadirov kaže da Putinu duguje dva života

Kadirov kaže da Putinu duguje dva života

Politika 30.08.2023
GROZNI – Šef Čečenije Ramzan Kadirov rekao je da svoj život duguje ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, i to ne jednom, već dva puta. Kadirov je na svom Telegram kanalu naveo da su ga „razveselile refleksije“ u stranim publikacijama koje… »
Kadirov: Putin mi je dva puta spasio život

Kadirov: Putin mi je dva puta spasio život

Vesti online 30.08.2023
Svoj život dugujem ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, izjavio je čečenski lider Ramzan Kadirov. Kadirov je na svom Telegram kanalu istakao da su ga „razveselila razmišaljanja“ u stranim medijima koji proriču njegovu „skoru smrt“. “Da… »
Kadirov ima poruku za Putina: Dva puta si mi spasio život, džabe radi propaganda

Kadirov ima poruku za Putina: Dva puta si mi spasio život, džabe radi propaganda

Pravda 30.08.2023
Prema dezinformacijama, koje su tako jeftino osmišljene da seju razdor u našoj zemlji, uvek se odnosim sa prezirom, kaže Ramzan Kadirov. Svoj život dugujem ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, izjavio je čečenski lider Ramzan Kadirov. On je na… »
Kadirov: Putinu dugujem život, dva puta me je spasio!

Kadirov: Putinu dugujem život, dva puta me je spasio!

Kurir 30.08.2023
Svoj život dugujem ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, izjavio je čečenski lider Ramzan Kadirov. On je na Telegramu poručio da su ga "razveselila razmišljanja" u stranim medijima koji proriču njegovu "skoru smrt". "Da, mogu iznenada da umrem, ako… »

Vesti dana »