Povezane vesti

Miljković ispitivao suprugu ubijenog Zdravka Radojevića

Miljković ispitivao suprugu ubijenog Zdravka Radojevića

RTV 31.08.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu jedan od vođa kriminalne grupe Marko Miljković ispitivao je svedoka oštećenu suprugu Zdravka Radojevića, za čije ubistvo se tereti pripadnici te grupe. Posle pauze Miljković je postavljao pitanja Mirjani K… »
"Dete me je pitalo šta su Principi, prekrečila sam mural": Supruga ubijenog Radojevića mislila da će je ubiti

"Dete me je pitalo šta su Principi, prekrečila sam mural": Supruga ubijenog Radojevića mislila da će je ubiti

Telegraf 31.08.2023
Na današnjem suđenju svedoci iznose svoje iskaze i odgovaraju na pitanja. Suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i njihovoj kriminalnoj grupi nastavlja se u Specijalnom sudu. Danas je iskaz dala svedok oštećena Marijana Krstović. Sudija je… »
Supruga ubijenog na suđenju klanu Belivuka: „Tada sam počela da sumnjam“

Supruga ubijenog na suđenju klanu Belivuka: „Tada sam počela da sumnjam“

N1 Info 31.08.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je u postupku protiv Belivukovog klana svedočila Marijana Krstović, nevenčana supruga Zdravka Radojevića, kog su prema optužnici Tužilaštva za organizovani kriminal oteli i ubili pripadnici ove kriminalne grupe… »
Sutra nastavak suđenja Belivuku i Miljkoviću: Biće saslušana majka ubijenog Gorana Mihajlovića

Sutra nastavak suđenja Belivuku i Miljkoviću: Biće saslušana majka ubijenog Gorana Mihajlovića

Nova 31.08.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu nastavlja se suđenje ozloglašenoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, optuženoj za sedam ubistava, otmice, silovanje, trgovinu drogom i oružjem i druga teška krivična dela. Miljković je rekao da je… »
"Kada mi je napisao Maki, znala sam da je moj muž nije živ" Udovica navijača Zvezde koji je ubijen zbog preškrabanog…

"Kada mi je napisao Maki, znala sam da je moj muž nije živ" Udovica navijača Zvezde koji je ubijen zbog preškrabanog…

Blic 31.08.2023
Suđenje ozloglašenom klanu Velje Nevolje održano je danas u Specijalnom sudu u Beogradu saslušanjem udovice navijača Zvezde Zdravka Radojevića koji je ubijen u vikendici u Ritopeku. Na današnjem ročištu u zgradi Specijalnog suda pojavila se… »
Supruga ubijenog zvezdinog navijača oči u oči sa klanom Poslali joj šifru smrti, u trenu otkrila jezivu istinu! Ova reč je…

Supruga ubijenog zvezdinog navijača oči u oči sa klanom Poslali joj šifru smrti, u trenu otkrila jezivu istinu! Ova reč je…

Kurir 31.08.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je održano suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i ostalim pripadnicima njihove kriminalne grupe, optužene za sedam ubistava, otmice, silovanje, nedozvoljenu trgovinu drogom i oružjem. Danas je pred sudom… »
Drami nema kraja, ovo su najbrutalniji detalji sa suđenja Belivuka! Nedić šokirao: Miljković ubio i zakopao bliskog…

Drami nema kraja, ovo su najbrutalniji detalji sa suđenja Belivuka! Nedić šokirao: Miljković ubio i zakopao bliskog…

Kurir 31.08.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića optuženoj za sedam ubistava, otmice, silovanje, trgovinu drogom i oružjem. Suđenje je bilo prekinuto pre dva meseca jer su trojica optuženih… »
Nastavljeno suđenje Belivukovom klanu saslušanjem supruge navijača Zvezde Zdravka Radojevića

Nastavljeno suđenje Belivukovom klanu saslušanjem supruge navijača Zvezde Zdravka Radojevića

Danas 31.08.2023
Suđenje klanu Veljka Belivuka, koji se tereti za sedam ubistava i više drugih krivičnih dela, danas je nastavljeno u Specijalnom sudu u Beogradu saslušanjem supruge navijača Zvezde Zdravka Radojevića za kog se sumnja da je ubijen. Vanbračna supruga… »
Suđenje belivukoj grupi Rekao je: „Verujem više njemu nego sebi”, to mu je bila velika greška

Suđenje belivukoj grupi Rekao je: „Verujem više njemu nego sebi”, to mu je bila velika greška

Dnevnik 31.08.2023
BEOGRAD: U Specijalnom sudu u Beogradu iskazom oštećene nastavljeno je suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici terete za sedam ubistva, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja… »
Svedočenjem supruge ubijenog Z. R. nastavljeno suđenje Belivukovoj grupi

Svedočenjem supruge ubijenog Z. R. nastavljeno suđenje Belivukovoj grupi

RTS 31.08.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu iskazom oštećene nastavljeno je suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici terete za sedam ubistva, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja, otmice i… »
Svedočenjem supruge ubijenog Radojevića nastavljeno suđenje Belivukoj grupi: "Strahovao je za svoj život"

Svedočenjem supruge ubijenog Radojevića nastavljeno suđenje Belivukoj grupi: "Strahovao je za svoj život"

Euronews 31.08.2023
Iskazom oštećene, supruge ubijenog Zdravka Radojevića, danas je u Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji se pripadnici terete za sedam ubistva, trgovinu drogom… »
Nepoznati detalji iz biografije ubijenog navijača Lazara Vukićevića: Bio sudski tumač u Stokholmu, sumnjao da su Belivuk i…

Nepoznati detalji iz biografije ubijenog navijača Lazara Vukićevića: Bio sudski tumač u Stokholmu, sumnjao da su Belivuk i…

Nova 31.08.2023
Milorad Vukićević, otac Lazara Vukićevića za čije se ubistvo tereti klan Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, svedočio je proteklih dana u Specijalnom sudu u Beogradu. Vukićević je tom prilikom otkrio dosad nepoznate detalje iz života ubijenog… »
Zamolila me da sednem što dalje, zbog ljubomore! Otac ubijenog i Mesar se prozivali na suđenju zbog Miljkovićeve žene

Zamolila me da sednem što dalje, zbog ljubomore! Otac ubijenog i Mesar se prozivali na suđenju zbog Miljkovićeve žene

Mondo 31.08.2023
Posle više od mesec dana pauze nastavljeno je suđenje Belivukovom klanu za sedam teških ubistava, otmice, silovanje, mučenje, prodaju droge i nedozvoljeno nošenje oružja. Posle više od mesec dana pauze nastavljeno je suđenje Belivukovom klanu za… »
"Miljkoviću, ubio si kuma i rođaka": Suđenje klanu obeležio haos, danas se nastavlja proces! "tukao sam te, zato me mrziš"

"Miljkoviću, ubio si kuma i rođaka": Suđenje klanu obeležio haos, danas se nastavlja proces! "tukao sam te, zato me mrziš"

Kurir 31.08.2023
Milorad Vukićević i Marko Miljković u Specijalnom sudu na suđenju kriminalnoj grupi vređali jedan drugog i izneli šokantne tvrdnje. Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, koja je optužena za sedam ubistava uključujući i… »
Fatalna Tanja je škaljarca koštala života Ona je žena Miljkovića iz Veljinog klana

Fatalna Tanja je škaljarca koštala života Ona je žena Miljkovića iz Veljinog klana

Alo 31.08.2023
Tokom suđenja klanu Belivuk-Miljković okrivljeni saradnici su u više navrata pričali o mržnji Marka Mesara prema Lazaru Vukićeviću, jednoj od žrtvi koju je klan monstruozno ubio. Nakon svedočenja oca Vukićevića, otkriven je i motiv ove… »
"Slala mu je 6 ljubavnih poruka na radiju": Škaljarca ljubav koštala života: Lazar je brutalno mučen i ubijen u kući…

"Slala mu je 6 ljubavnih poruka na radiju": Škaljarca ljubav koštala života: Lazar je brutalno mučen i ubijen u kući…

Blic 31.08.2023
Tokom suđenja klanu Belivuk-Miljković okrivljeni saradnici su u više navrata pričali o mržnji Marka Mesara prema Lazaru Vukićeviću, jednoj od žrtvi koju je klan monstruozno ubio. Nakon svedočenja oca Vukićevića, otkriven je i motiv ove… »
"Dva puta su prodavali Lazarevo telo": Otac ubijenog škaljarca izneo šokantne tvrdnje: "Mesar je pretio da će zaklati celu…

"Dva puta su prodavali Lazarevo telo": Otac ubijenog škaljarca izneo šokantne tvrdnje: "Mesar je pretio da će zaklati celu…

Blic 30.08.2023
Svedočenje Milorada Vukićevića, oca ubijenog Lazara, obeležilo je nastavak suđenja klanu Veljka Belivuka za sedam teških ubistava i brojna druga krivična dela, nakon letnje pauze. On je, naime, pred sudom optužio Marka Miljkovića, jednog od vođa… »

Vesti dana »