Povezane vesti

"Za one koji raspravljaju da li sam živ ili ne": Objavljen stari Prigožinov snimak navodno načinjen u Africi (video)

"Za one koji raspravljaju da li sam živ ili ne": Objavljen stari Prigožinov snimak navodno načinjen u Africi (video)

Kurir 31.08.2023
Anton Geraščenko, savetnik u Ministarstvu odbrane Ukrajine, objavio je na društvenoj mreži X (bivšem Tviteru) stari video snimak vođe vagnerovaca Jevgenija Prigožina navodno načinjen u Africi malo pre prošlonedeljnog pada njegovog aviona u ruskoj… »
Objavljen novi snimak Prigožina koji je navodno nastao takođe u Africi nekoliko dana pre pogibije (VIDEO)

Objavljen novi snimak Prigožina koji je navodno nastao takođe u Africi nekoliko dana pre pogibije (VIDEO)

Insajder 31.08.2023
Nedavno objavljeni snimak šefa ruskih plaćenika Jevgenija Prigožina prikazuje ga, navodno, u Africi samo nekoliko dana pre smrti, dok se obraća nagađanjima o njegovom životu i mogućim pretnjama po njegovu bezbednost, javlja danas Rojters. "Za one… »
U poruci snimljenoj pred smrt, Prigožin govori o svojoj bezbednosti

U poruci snimljenoj pred smrt, Prigožin govori o svojoj bezbednosti

Glas Amerike 31.08.2023
Na kanalu povezanom sa plaćeničkom grupom Vagner na Telegramu objavljen je video snimak na kome se vidi šef ruskih plaćenika Jevgenij Prigožin, navodno snimljen u Africi samo nekoliko dana pre smrti, kako govori o spekulacijama o svojoj bezbednosti i… »
„Za one koji se pitaju jesam li živ…“: Pojavio se poslednji snimak Prigožina pre smrti?

„Za one koji se pitaju jesam li živ…“: Pojavio se poslednji snimak Prigožina pre smrti?

Danas 31.08.2023
Novi snimak lidera Vagner grupe navodno prikazuje Jevgenija Prigožina u Africi samo nekoliko dana pre nego što Moskva tvrdi da je poginuo u avionskoj nesreći u Rusiji, prenosi portal Index. „Za one koji raspravljaju da li sam živ ili ne i kako sam… »
Objavljen novi video Prigožina, snimljen nekoliko dana pre nesreće (VIDEO)

Objavljen novi video Prigožina, snimljen nekoliko dana pre nesreće (VIDEO)

Vesti online 31.08.2023
Novi snimak koji je objavljen na Telegramu navodno prikazuje Jevgenija Prigožina u Africi samo nekoliko dana pre nego što je, kako tvrdi Moskva, poginuo u padu aviona u Rusiji. Snimak nastao samo par dana pre smrti? “Za one koji raspravljaju o tome… »
Objavljen novi video Prigožina, snimljen nekoliko dana pre nesreće

Objavljen novi video Prigožina, snimljen nekoliko dana pre nesreće

N1 Info 31.08.2023
Novi snimak koji je objavljen na Telegramu navodno prikazuje Jevgenija Prigožina u Africi samo nekoliko dana pre nego što je, kako tvrdi Moskva, poginuo u padu aviona u Rusiji. “Za one koji raspravljaju o tome jesam li živ ili nisam, i kako sam –… »
Pojavio se novi snimak Prigožina, snimljen par dana pre smrti? "Za one koji raspravljaju da li sam živ ili ne"

Pojavio se novi snimak Prigožina, snimljen par dana pre smrti? "Za one koji raspravljaju da li sam živ ili ne"

Telegraf 31.08.2023
Nije moguće nezavisno proveriti lokaciju ili datum snimka koji je snimljen u vozilu u pokretu. U nedavno objavljenom video snimku koji navodno prikazuje bivšeg šefa ruske paravojne grupe "Vagner" Jevgenija Prigožina u Africi samo nekoliko dana pre… »
Prigožin u videu objavljenom nekoliko dana pre smrti govorio o svojoj bezbednosti

Prigožin u videu objavljenom nekoliko dana pre smrti govorio o svojoj bezbednosti

RTV 31.08.2023
MOSKVA - U nedavno objavljenom video snimku koji navodno prikazuje bivšeg šefa ruske paravojne grupe "Vagner" Jevgenija Prigožina u Africi samo nekoliko dana pre pogibije u avionskoj nesreći 23. avgusta, on govori o tome da je dobro, obraćajući se… »
(Video) "za one koji raspravljaju da li sam živ ili ne": Prigožin u snimku nekoliko dana pre smrti govorio o svojoj…

(Video) "za one koji raspravljaju da li sam živ ili ne": Prigožin u snimku nekoliko dana pre smrti govorio o svojoj…

Blic 31.08.2023
U nedavno objavljenom video snimku koji navodno prikazuje bivšeg šefa ruske paravojne grupe "Vagner" Jevgenija Prigožina u Africi samo nekoliko dana pre pogibije u avionskoj nesreći 23. avgusta, on govori o tome da je dobro, obraćajući se, kako je… »
"Za sve one koji vode debatu da l sam živ ili mrtav..." Isplivao snimak - ovo je poslednje obraćanje Prigožina (video)

"Za sve one koji vode debatu da l sam živ ili mrtav..." Isplivao snimak - ovo je poslednje obraćanje Prigožina (video)

Mondo 31.08.2023
Jevgenij Prigožin je poginuo u avionskoj nesreći prošle nedelje, a sada je navodno isplivao poslednji snimak šefa Vagner grupe pre njegove pogibije. Jevgenij Prigožin je poginuo u avionskoj nesreći prošle nedelje, a sada je navodno isplivao… »

Vesti dana »