Povezane vesti

Šapić Đilasu: Bio sam tamo gde ti i tvoji beščasnici niste ni pomislili da odete

Šapić Đilasu: Bio sam tamo gde ti i tvoji beščasnici niste ni pomislili da odete

Politika 31.08.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je večeras da ga je iznenadila reakcija lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, jer je on, kako je rekao, poznat da voli da komunicira ili preko čauša ili sms-om ili na daljinu. Šapić je u… »
Aleksandar Šapić odgovorio Đilasu: Bio sam tamo gde ti i tvoji beščasnici niste ni pomislili da odete

Aleksandar Šapić odgovorio Đilasu: Bio sam tamo gde ti i tvoji beščasnici niste ni pomislili da odete

Telegraf 31.08.2023
Gradonačelnik Beograda odgovorio predsedniku Stranke slobode i pravde. Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić odgovorio je predsedniku Stranke slobode i pravde Draganu Đilasu. "U prvom momentu me je iznenadilo da mi je Đilas bilo šta odgovorio… »
Đilas odgovorio Šapiću: Pozivam ga da se ne krije iza Vučića i podnese ostavku

Đilas odgovorio Šapiću: Pozivam ga da se ne krije iza Vučića i podnese ostavku

N1 Info 31.08.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je da Aleksandar Šapić izmišlja sve i svašta, samo da ga niko ne bi pitao šta je kao gradonačelnik uradio kako bi se poboljšala bezbednost dece u školama i ljudi na ulicama ili koliko će… »
Đilas odgovorio Šapiću: Beograđani mu nikad neće zaboraviti kako ih je u maju ostavio same u suzama

Đilas odgovorio Šapiću: Beograđani mu nikad neće zaboraviti kako ih je u maju ostavio same u suzama

Nova 31.08.2023
"Aleksandar Šapić izmišlja sve i svašta samo da ga niko ne bi pitao šta je kao gradonačelnik uradio kako bi se poboljšala bezbednost dece u školama i ljudi na ulicama ili koliko će novoizgrađenih škola sutra, prvog septembra, otvoriti. U vreme… »
Gradonačelnik Beograda oštro poručio Đilasu: Šapić: Trebalo je da tražiš direktne izbore, da vidimo ko bi ti dao glas!

Gradonačelnik Beograda oštro poručio Đilasu: Šapić: Trebalo je da tražiš direktne izbore, da vidimo ko bi ti dao glas!

Kurir 31.08.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić poručio je predsedniku Stranke slobode i pravde (SSP) Draganu Đilasu da je trebalo da traži direktne izbore za gradonačelnika kada je razgovarao sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem. On je… »
Šapić: Za mene bi glasali, a ne za Đilasa, glasači Dveri, Zavetnika, DSS, POKS

Šapić: Za mene bi glasali, a ne za Đilasa, glasači Dveri, Zavetnika, DSS, POKS

N1 Info 31.08.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić poručio je predsedniku Stranke Slobode i pravde (SSP) Draganu Đilasu da je trebalo da traži direktne izbore za gradonačelnika, kada je razgovarao sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem i upitao ga "o… »
Šapić: Za mene bi glasali, a ne za Đilasa, glasači Dveri, Zavetnika, DSS, POKS

Šapić: Za mene bi glasali, a ne za Đilasa, glasači Dveri, Zavetnika, DSS, POKS

Beta 31.08.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić poručio je danas predsedniku Stranke Slobode i pravde (SSP) Draganu Đilasu da je trebalo da traži direktne izbore za gradonačelnika, kada je razgovarao sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem i upitao… »
Šapić poručio Đilasu: Trebalo da traži direktne izbore za gradonačelnika, kada je razgovarao sa Vučićem

Šapić poručio Đilasu: Trebalo da traži direktne izbore za gradonačelnika, kada je razgovarao sa Vučićem

Danas 31.08.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić poručio je danas predsedniku Stranke Slobode i pravde (SSP) Draganu Đilasu da je trebalo da traži direktne izbore za gradonačelnika, kada je razgovarao sa predsednikom države Aleksandrom Vučićem i upitao… »

Vesti dana »