Povezane vesti
„Beli“ od danas kažnjavaju putnike bez karte u javnom prevozu
N1 Info 31.08.2023
Komunalni milicajci, "Beogradski lični" - "Beli", koji od 4. juna obavljaju ulogu kontrolora karata u beogradskom gradskom prevozu, jutros su zvanično počeli sa kažnjavanjem putnika koji nemaju kartu, javlja portal Nova.rs. „Beli“ su do danas, u period… »
„Beli“ počeli da kažnjavaju putnike koji nemaju kartu
Vreme 31.08.2023
GSP Do sada su komunalni milicioneri kažnjavali samo u ekstremnim slučajevima putnike, koji i pored molbi da pošalju SMS, to nisu činili. Komunalni milicajci, "Beogradski lični“ – "Beli“, koji od 4. juna obavljaju ulogu kontrolora karata u beogradskom… »
"Znači nema više: Pošaljite sada SMS, sačekaću - gotovo je!" Beli od jutros počeli sa momentalnim kažnjavanjem putnika
Mondo 31.08.2023
Pripadnici Službe javnog reda i komunalne milicije odnosno "Beogradski lični" su od jutros zvanično počeli sa momentalnim kažnjavanjem putnika koji nemaju kartu. Pripadnici Službe javnog reda i komunalne milicije odnosno "Beogradski lični" su od jutros… »
Beli od danas odmah kažnjavaju putnike bez karte: Gotov period prilagođavanja, nema više „molimo vas, pošaljite poruku“
Nova 31.08.2023
Pripadnici Službe javnog reda i komunalne milicije odnosno "Beogradski lični", koji od 4. juna ove godine obavljaju ulogu kontrolora karata u beogradskom gradskom prevozu, jutros su zvanično počeli sa momentalnim kažnjavanjem putnika koji nemaju kartu… »
Vesti dana »
Šokantne reči Trampa o bombardovanju Irana: "Da nismo ušli sa B-2, pola sveta bi dosad nestalo sa lica zemlje"
Mondo pre 1 satjoš 32 povezane
UKRAJINSKA KRIZA: Napadnuto naftno skladište i terminal na Krimu; Peskov: Zelenski želi da ostavi utisak da je Rambo
RTV pre 6 minutajoš 29 povezanih
Zverev u fokusu: Od olimpijskog zlata do grend slem slave na Rolan Garosu
RTS pre 6 minutajoš 27 povezanih
Parlamentarni izbori na Kosovu - treći put na glasanje za godinu i po dana
BBC News pre 16 minutajoš 91 povezana





