Povezane vesti
Bura oko ispuštanja vode u Pacifik ne jenjava: Dok japanski političari jedu "ribu iz Fukušime", susedi preduzimaju mere
Euronews 31.08.2023
Japanski premijer Fumio Kišida uživao je, kako kaže, u sigurnoj i ukusnoj "ribi iz Fukušime", nekoliko dana nakon što je otpadna voda iz oštećene nuklearne elektrane ispuštena u Pacifik. Čini se da je jedenje ribe juče bio popularan potez kod japanskih… »
Premijer Japana jeo živu ribu iz mora kod Fukušime
Politika 31.08.2023
Premijer Japana Fumio Kišida i nekoliko njegovih ministara jeli su morske plodove iz mora kod Fukušime gde je u toku ispuštanje prečišćene radioaktivne vode iz nuklearne elektrane. Ručak je imao za cilj da pokaže kako ispuštanje vode neće dovesti do… »
Vesti dana »

Ričard Grenel o Kosovu i Metohiji: Ideja o međusobnom priznanju je smešna
Blic pre 45 minutajoš 2 povezane

Zborovi građana posetili Vučićevu rezidenciju: Traže raspisivanje izbora, uzvikivali „istraga pa robija“
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Hiljade demonstranata u Tel Avivu protiv izraelskog plana preuzimanja kontrole nad Gazom
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Oboren temperaturni rekord! Jul u Turskoj najtopliji u poslednjih 55 godina: Izmerena temperatura od 50,5 stepeni Celzijusa
Kurir pre 0 minutajoš 1 povezana

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 5 satijoš 1 povezana