Povezane vesti
Sociolog Bakić: Ne čujem opoziciju da kaže da nema izbora dok nas vlast pravi budalama
Novi magazin 31.08.2023
Ako opozicija nije u stanju da stane iza dvojice inspektora: Milenkovića i Mitića, onda ona nije u stanju da obavlja političku dužnost za koju je pozvana, rekao je na večerašnjem protestu "Kruševac protiv nasilja" sociolog, profesor na Filozofskom… »
Protest u Kruševcu: Ako policija ne radi svoj posao, građani imaju problem
N1 Info 31.08.2023
Profesor Filozofskog fakulteta Jovo Bakić izajvio je na protestu "Kruševac protiv nasilja" da ako policija ne radi svoj posao kako treba, građani imaju problem i sigurnost je dovedena u pitanje. U Kruševcu je održan deveti protest, a Bakić se u govoru… »
Građani u Kruševcu i Valjevu na protestima protiv nasilja
RTS 31.08.2023
Devetu nedelju zaredom, održan je protest "Kruševac protiv nasilja". Građanima se obratio Jovo Bakić, profesor Filozofskog fakulteta. Sa Trga glumaca, okupljeni su prošetali do spomenika Kosovskim junacima i Trga Kosturnica. Građani su se okupili i na… »
Vesti dana »

RHMZ upozorava na obilne padavine danas i sutra, na planinama već pao sneg
Glas Zaječara pre 26 minutajoš 29 povezanih

Vučić na večeri kod danskog kralja povodom održavanja Samita Evropske političke zajednice
Beta pre 1 satjoš 21 povezana