Povezane vesti

Evo šta radi Ša nakon što ga je ostavila žena! Objavljena fotka, nije sam, na faci mu se jasno vidi kako je

Evo šta radi Ša nakon što ga je ostavila žena! Objavljena fotka, nije sam, na faci mu se jasno vidi kako je

Kurir 01.09.2023
Posle samo mesec dana od gala svadbe, reper Nenad Aleksić Ša i njegova supruga Vanja su odlučili da se rastanu. Ša je istakao da je Vanjina krivica što su se rastali, ali nije hteo da kaže konkretan razlog razilaska. - Zbunilo me je što sam imao… »
(Foto) evo kako Ša preboljeva raskid: Jedna osoba mu izmamila osmeh na lice

(Foto) evo kako Ša preboljeva raskid: Jedna osoba mu izmamila osmeh na lice

Blic 01.09.2023
Posle samo mesec dana od gala svadbe, reper Nenad Aleksić Ša i njegova supruga Vanja su odlučili da se rastanu. Ša je istakao da je Vanjina krivica što su se rastali, ali nije hteo da kaže konkretan razlog razilaska. - Zbunilo me je što sam imao… »
(Foto) "U: pogrešnom društvu svejedno je da li ćutiš ili govoriš": Vanja podelila poruku nakon razvoda od Ša - ovo će ga…

(Foto) "U: pogrešnom društvu svejedno je da li ćutiš ili govoriš": Vanja podelila poruku nakon razvoda od Ša - ovo će ga…

Blic 01.09.2023
Posle samo mesec dana od gala svadbe, reper Nenad Aleksić Ša i njegova supruga Vanja su odlučili da se rastanu. Vanja se od tada nije oglašavala, a sada je podelila poruku za koju mnogi misle da je upućena upravo njenom bivšem mužu reperu Nenadu… »
Ša će tek sada da roni suze! Vanja mu poručila samo jedno, zbunila sve svojom novom objavom (foto)

Ša će tek sada da roni suze! Vanja mu poručila samo jedno, zbunila sve svojom novom objavom (foto)

Kurir 01.09.2023
Bivši zadrugar i reper Nenad Aleksić Ša posle samo mesec dana od svadbe se razvodi od supruge Vanje. Ona se do sada nije oglašavala, a dan pošto je pricurila informacija, okačila je objavu na Instagram kojom je zbunila sve pratioce. - U pogrešnom… »
(Video) Kažu da je on kriv za razvod Ša i Vanje: Tiktoker ulazi u "Zadrugu 7 Elita", pobegao kad je čuo pitanje vezano za…

(Video) Kažu da je on kriv za razvod Ša i Vanje: Tiktoker ulazi u "Zadrugu 7 Elita", pobegao kad je čuo pitanje vezano za…

Blic 01.09.2023
Bivši zadrugar i reper Nenad Aleksić Ša posle samo mesec dana od svadbe se razvodi od supruge Vanje. Vanja se još uvek nije oglasila povodom ove situacije, ali je nakon raskida uhvaćena dok je držala "lajv" sa tiktokerom Lukom Masom, koji sutra… »
Njega su pikirali da je kriv za razvod Ša i Vanje: Na pitanje da li je odgovoran za krah reperovog braka zamuckivao pa pobegao

Njega su pikirali da je kriv za razvod Ša i Vanje: Na pitanje da li je odgovoran za krah reperovog braka zamuckivao pa pobegao

Kurir 01.09.2023
Luka Maso, koji je dospeo u medije kao osoba koja je navodno kriva za krah braka Nenada Aleksića Ša i njegove žene Vanje, učesnik je rijalitija "Elite". Zanimanje mu je tiktoker i to odlično radi, a sa Karićima se baš dugo poznaje. "Moram da budem… »
Najkraći brak na estradi Razvodi se Ša posle mesec dana! Otpratio Vanju i na Instagramu

Najkraći brak na estradi Razvodi se Ša posle mesec dana! Otpratio Vanju i na Instagramu

Dnevnik 01.09.2023
Nenad Aleksić Ša uživao je u ljubavi sa plavokosom Vanjom. Delovalo je kao da je konačno pronašao srodnu dušu, a u prilog tome govori i činjenica da su se 20. jula pred Bogom zakleli na večnu ljubav. Međutim, danas je poput bombe odjeknula vest… »
Ša se opario posle razvoda: Juče kiša, danas sunce, a reper po svemu sudeći nikad srećniji: Evo kako grabi lovu

Ša se opario posle razvoda: Juče kiša, danas sunce, a reper po svemu sudeći nikad srećniji: Evo kako grabi lovu

Blic 01.09.2023
Bivši zadrugar i reper Nenad Aleksić Ša posle samo mesec dana od svadbe se razvodi od supruge Vanje, koja je pokupila svoje stvari i ostavila ga. Ša se sada nakon svega uključio uživo na Tiktoku i progovorio o Vanji, ženi koja ga je ostavila. U… »
Ša se posle razvoda opario preko tiktoka! 900 ljudi mu poslalo poklone, on pomenuo bivšu: Imao sam velika očekivanja!

Ša se posle razvoda opario preko tiktoka! 900 ljudi mu poslalo poklone, on pomenuo bivšu: Imao sam velika očekivanja!

Kurir 01.09.2023
Nakon što se na iznenađenje mnogih razveo posle mesec dana od venčanja, reper Nenad Aleksić Ša sinoć se uključio na lajv na Tiktoku i progovorio o Vanji, ženi koja ga je ostavila. Ša se u lajv uključio sa Erminom Pašović koja je ostala u čudu… »
Ša se raspada od tuge za Vanjom! Dobio ponudu da uđe u Elitu, a po ceo dan plače: "kao da sam proklet"

Ša se raspada od tuge za Vanjom! Dobio ponudu da uđe u Elitu, a po ceo dan plače: "kao da sam proklet"

Kurir 01.09.2023
Bivši zadrugar i reper Nenad Aleksić Ša posle samo mesec dana od svadbe se razvodi od supruge Vanje, koja je pokupila svoje stvari i ostavila ga. Kako izvor tvrdi, Ša je očajan zbog kraha braka, jer je smatrao da će njegova zajednica sa… »
Zato što me gušiš sa tim, stalno spominješ bivšu! Oglasila se Vanja koja je ostavila Ša - "Sad vam je sve jasno!"

Zato što me gušiš sa tim, stalno spominješ bivšu! Oglasila se Vanja koja je ostavila Ša - "Sad vam je sve jasno!"

Mondo 01.09.2023
Oglasila se Vanja Ignjatović koja je posle mesec dana ostavila Nenada Aleksića Ša! Oglasila se Vanja Ignjatović koja je posle mesec dana ostavila Nenada Aleksića Ša! Posle samo mesec dana od svadbe, bivši zadrugar i reper Nenad Aleksić Ša… »
Udala se posle 2 meseca veze, a pre 6 godina bila sa ovim zadrugarom! Isplivala burna prošlost bivše žene Nenada Aleksića…

Udala se posle 2 meseca veze, a pre 6 godina bila sa ovim zadrugarom! Isplivala burna prošlost bivše žene Nenada Aleksića…

Kurir 01.09.2023
Bivšeg učesnika Zadruge Nenada Aleksića Ša ostavila je su supruga Vanja Ignjatović, tiktokerka iz Kraljeva, s kojom se samo pre meseci i po dana venčao u crkve. Nenadu je ovo bio drugi brak nakon neslavnog razvoda i turbulentnog raskida s Tarom… »
"Zato što me gušiš, stalno spominješ bivšu" Oglasila se Vanja koja je posle mesec dana braka ostavila repera Ša! Šok…

"Zato što me gušiš, stalno spominješ bivšu" Oglasila se Vanja koja je posle mesec dana braka ostavila repera Ša! Šok…

Kurir 01.09.2023
Bivši zadrugar i reper Nenad Aleksić Ša posle samo mesec dana od svadbe se razvodi od supruge Vanje Ignjatović. Njegova sada već bivša žena Vanja, večeras je upalila lajv na Tiktoku, tražila od ljudi da joj šalju gifove, kako bi zaradila pare, a… »
"Kao da sam proklet": Ša se raspada od tuge, po ceo dan plače: Dobio ponudu da uđe u "Zadruga Elitu"

"Kao da sam proklet": Ša se raspada od tuge, po ceo dan plače: Dobio ponudu da uđe u "Zadruga Elitu"

Blic 01.09.2023
Bivši zadrugar i reper Nenad Aleksić Ša posle samo mesec dana od svadbe se razvodi od supruge Vanje, koja je pokupila svoje stvari i ostavila ga. Kako izvor za "Blic" tvrdi Ša je očajan zbog kraha braka, jer je smatrao da će njegova zajednica sa… »
"Zato što me gušiš": Oglasila se Vanja koja je posle mesec dana braka ostavila Ša: Tražila pare od giftera

"Zato što me gušiš": Oglasila se Vanja koja je posle mesec dana braka ostavila Ša: Tražila pare od giftera

Blic 01.09.2023
Bivši zadrugar i reper Nenad Aleksić Ša posle samo mesec dana od svadbe se razvodi od supruge Vanje. Njegova sada već bivša žena Vanja, večeras je upalila lajv na TikToku, tražila od ljudi da joj šalju gifove, kako bi zaradila pare, a onda rekla… »

Vesti dana »