Povezane vesti

Suđenje Belivuku: Majka ubijenog Mihajlovića prepoznala sina na slikama iz Ritopeka

Suđenje Belivuku: Majka ubijenog Mihajlovića prepoznala sina na slikama iz Ritopeka

RTV 01.09.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu majka ubijenog Gorana Mihajlovića, kojeg su kako se sumnja pripadnici grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića ubili, ispričala je da je na slikama u tužilaštvu prepoznala svog sina i po boji i položaju videla… »
"Ja sam ga rodila, odgajila, znam svoje dete. Bio je mrtav": Potresan iskaz majke prve žrtve Belivukovog klana

"Ja sam ga rodila, odgajila, znam svoje dete. Bio je mrtav": Potresan iskaz majke prve žrtve Belivukovog klana

Telegraf 01.09.2023
Na proteklim ročištima koja su održana ove nedelje svedočilo je petoro ljudi koji imaju status posebno osetljivih svedoka. Saslušanje svedoka u okviru suđenja Veljku Belivuku Marku Miljkoviću i njihovom kriminalnom klanu nastavlja se danas, a… »
Majka ubijenog Mihajlovića prepoznala sina na slikama iz Ritopeka

Majka ubijenog Mihajlovića prepoznala sina na slikama iz Ritopeka

Politika 01.09.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu majka ubijenog Gorana Mihajlovića, kojeg su kako se sumnja pripadnici grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića ubili, ispričala je da je na slikama u tužilaštvu prepoznala svog sina i po boji i položaju videla da je… »
Sina prepoznala na slikama iz ritopeka: Potresno svedočenje majke prve žrtve Belivukovog klana: "Bio je otečen, jasno je da…

Sina prepoznala na slikama iz ritopeka: Potresno svedočenje majke prve žrtve Belivukovog klana: "Bio je otečen, jasno je da…

Blic 01.09.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu majka ubijenog Gorana Mihajlovića, kojeg su kako se sumnja pripadnici grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića ubili, ispričala je da je na slikama u tužilaštvu prepoznala svog sina i po boji i položaju videla da je… »
Videla sam svog sina, traka preko očiju, nadut, promenjena boja kože: Potresno svedočenje majke prve žrtve Belivukovog…

Videla sam svog sina, traka preko očiju, nadut, promenjena boja kože: Potresno svedočenje majke prve žrtve Belivukovog…

Kurir 01.09.2023
Suđenje kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, optužene za sedam ubistava, otmice, silovanje, trgovinu drogom i oružjem, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu. 17.47 - Usvojen predlog da Miloš Lukić ne sme da napušta… »
"Prepoznala sam sina, bio je otečen, vezan i mrtav!" Svedočila majka prve žrtve klana, pobesnela na Belivukova pitanja

"Prepoznala sam sina, bio je otečen, vezan i mrtav!" Svedočila majka prve žrtve klana, pobesnela na Belivukova pitanja

Mondo 01.09.2023
Suđenje Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću je nastavljeno, a svedočila je majka Gorana Mihajlovića, odnosno prema optužnici prve žrtve klana. Suđenje Veljku Belivuku i Marku Miljkoviću je nastavljeno, a svedočila je majka Gorana Mihajlovića… »
Nastavljeno suđenje grupi Belivuka i Miljkovića: Majka ubijenog Mihajlovića svedoči o nestanku sina

Nastavljeno suđenje grupi Belivuka i Miljkovića: Majka ubijenog Mihajlovića svedoči o nestanku sina

Euronews 01.09.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je iskazima oštećenih svedoka nastavljeno suđenje organizovanoj kriminalnoj grupu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje… »
Suđenje grupi Belivuk-Miljković, majka ubijenog svedoči o nestanku sina

Suđenje grupi Belivuk-Miljković, majka ubijenog svedoči o nestanku sina

RTS 01.09.2023
Iskazima oštećenih svedoka u Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje organizovanoj kriminalnoj grupu Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, čiji pripadnici se terete za sedam ubistava, trgovinu drogom, nezakonito držanje i nošenje oružja… »

Vesti dana »