Povezane vesti

(Video): "Dobila sam ponudu koja se ne odbija": Milena Kačavenda otkrila šta bi uradila kada bi Zvezdan Slavnić ušao u…

(Video): "Dobila sam ponudu koja se ne odbija": Milena Kačavenda otkrila šta bi uradila kada bi Zvezdan Slavnić ušao u…

Blic 01.09.2023
Kuma i bivša prijateljica Ane Ćurčić, Milena Kačavenda ulazi u "Zadrugu 7 Elita", a danas je stigla u karantin gde je pred ulazak u rijaliti priznala da se neće libiti da škakljive stvari otkrije pred kamerama. - Dobila sam ponudu koja se ne… »
"Otkriću šta su mi sve spakovali Ana i Bulić" Kačavenda došla u karantin sa 13 džakova, pomenula bivšeg muža iz…

"Otkriću šta su mi sve spakovali Ana i Bulić" Kačavenda došla u karantin sa 13 džakova, pomenula bivšeg muža iz…

Kurir 01.09.2023
Milena Kačavenda, bivša bliska prijateljica Ane Ćurčić stigla je u karantin pred ulazak u rijaliti "Elita". Mnogi jedva čekaju da šou startuje sutra u 21 sat, jer je "kuma nacionale" obećala da će razvesti jezik i raskinkati sve svoje… »
Milena Kačavenda prijavila pretnje policiji! Preti joj nevenčana supruga Ace Bulića!

Milena Kačavenda prijavila pretnje policiji! Preti joj nevenčana supruga Ace Bulića!

Svet plus 01.09.2023
Buduća učesnica rijalitija "Elita", Milena Kačavenda prijavila pretnje policiji! Preti joj nevenčana supruga Ace Bulića! Ne bojim se, ali želim da budem zaštićena. Paparaco portala Pink zabeležio je fotografije na kojima se vidi buduća učesnica… »
Upala je u lokal, pretila mi, odmah sam zvala policiju! Haos Kačavende i bivše žene Ace Bulića, "kuma" traži zaštitu!

Upala je u lokal, pretila mi, odmah sam zvala policiju! Haos Kačavende i bivše žene Ace Bulića, "kuma" traži zaštitu!

Mondo 01.09.2023
Milena Kačavenda navodno je prijavila policiji nevenčanu suprugu Ace Bulića, zbog, kako je navela, pretnji. Milena Kačavenda navodno je prijavila policiji nevenčanu suprugu Ace Bulića, zbog, kako je navela, pretnji. Milena Kačavenda doživela je… »
"Došla je u acino ime da mi preti": Kačavenda o pretnjama nevenčane supruge Ace Bulića: "Pominjala je i moju decu"

"Došla je u acino ime da mi preti": Kačavenda o pretnjama nevenčane supruge Ace Bulića: "Pominjala je i moju decu"

Blic 31.08.2023
Milena Kačavenda prijavila je bivšu nevenčanu suprugu Ace Bulića policiji zbog pretnji koje joj je navodno uputila, a sada je progovorila o incidentu koji se, po njenim rečima, odigrao u piceriji. - Taman sam ušla u kuću i sada trčim nazad u… »

Vesti dana »