Povezane vesti

Opština Vlasotince uplatila po 10.000 dinara za svakog prvaka

Opština Vlasotince uplatila po 10.000 dinara za svakog prvaka

Jug press 01.09.2023
VLASOTINCE Opština Vlasotince uplatila je po 10.000 dinara za svakog prvaka, rekao je danas predsednik te opoštine Bratislav Petrović prilikom boravka u osnovnim školama “8.oktobar” i “Siniša Janjić. On je dodao da je ovaj iznos već uplaćen… »
Pomoć povodom polaska u školu: Vlasotince roditeljima prvaka uplatilo po 10 hiljada dinara

Pomoć povodom polaska u školu: Vlasotince roditeljima prvaka uplatilo po 10 hiljada dinara

Večernje novosti 01.09.2023
Roditeljima ili starateljima đaka prvaka na teritoriji Vlasotinca iz opštinskog budžeta uplaćeno je po 10 hiljada dinara jednokratne novčane pomoći povodom polaska njihove dece u školu. foto: OU VLasotince Ove godine je u prvi razred vlasotinačkih… »
Roditeljima prvaka po 10.000 dinara

Roditeljima prvaka po 10.000 dinara

Jugmedia 01.09.2023
Danas imam jednu lepu vest za vas i vaše roditelje: opština Vlasotince obezbedila je i ove godine jednokratnu novčanu podršku i uplatila je po 10.000 dinara roditelju, odnosno staratelju, svakog đaka prvaka u našoj opštini, rekao je predsednik ove… »
Svim prvacima u Vlasotincu iz budžeta 10.000 dinara

Svim prvacima u Vlasotincu iz budžeta 10.000 dinara

Rešetka 01.09.2023
Ja danas imam jednu lepu vest za vas i vaše roditelje: opština Vlasotince obezbedila je i ove godine jednokratnu novčanu podršku i uplatila je po 10.000 dinara roditelju, odnosno staratelju, svakog đaka prvaka u našoj opštini, rekao je predsednik… »

Vesti dana »