Povezane vesti

Jurić: U planu izmena Krivičnog zakonika, sistem „Pronađi me” od 1. novembra

Jurić: U planu izmena Krivičnog zakonika, sistem „Pronađi me” od 1. novembra

Politika 01.09.2023
Član Radne grupe za bezbednost dece na internetu Igor Jurić najavio je danas da će se zahvaljujući Ministarstvu informisanja i telekomunikacija krenuti u projekat edukacije dece kako da prepoznaju da li su žrtve na internetu. Jurić je rekao da je u… »
Jurić: Sistem „Pronađi me“ od 1. novembra, slika nestalog deteta biće prikazana na brojnim javnim mestima

Jurić: Sistem „Pronađi me“ od 1. novembra, slika nestalog deteta biće prikazana na brojnim javnim mestima

Nova 01.09.2023
Član Radne grupe za bezbednost dece na internetu Igor Jurić najavio je danas da će se zahvaljujući Ministarstvu informisanja i telekomunikacija krenuti u projekat edukacije dece kako da prepoznaju da li su žrtve na internetu. Jurić je rekao da je u… »
Jurić: Sistem "Pronađi me" od 1. novembra

Jurić: Sistem "Pronađi me" od 1. novembra

RTS 01.09.2023
Član Radne grupe za bezbednost dece na internetu Igor Jurić najavio je da će se zahvaljujući Ministarstvu informisanja i telekomunikacija krenuti u projekat edukacije dece kako da prepoznaju da li su žrtve na internetu. Jurić je rekao da je u planu… »
Kreće srpski ember alert Jurić: Sistem "Pronađi me" startuje 1. novembra

Kreće srpski ember alert Jurić: Sistem "Pronađi me" startuje 1. novembra

Dnevnik 01.09.2023
BEOGRAD: Član Radne grupe za bezbednost dece na internetu Igor Jurić najavio je danas da će se zahvaljujući Ministarstvu informisanja i telekomunikacija krenuti u projekat edukacije dece kako da prepoznaju da li su žrtve na internetu. Jurić je rekao… »
Jurić: U planu izmena Krivičnog zakonika; Sistem "Pronađi me" od 1. novembra

Jurić: U planu izmena Krivičnog zakonika; Sistem "Pronađi me" od 1. novembra

RTV 01.09.2023
BEOGRAD - Član Radne grupe za bezbednost dece na internetu Igor Jurić najavio je danas da će se zahvaljujući Ministarstvu informisanja i telekomunikacija krenuti u projekat edukacije dece kako da prepoznaju da li su žrtve na internetu. Jurić je… »

Vesti dana »