Povezane vesti
Umro Mohamed al Fajed
Telegraf 01.09.2023
Bivši vlasnik Harodsa i Fulama umro je 26 godina otkako je njegov sin Dodi poginuo u saobraćajnoj nesreći sa princezom Dajanom. Mohamed Al Fajed, milijarder koji je posedovao "Harods" i fudbalski klub Fulam, umro je 26 godina nakon što je njegov sin… »
Preminuo milijarder Mohamed Al Fajed: Sin mu je poginuo sa princezom Dajanom, sproveo je privatnu istragu o nesreći u Parizu
Nova 01.09.2023
Mohamed Al Fajed, milijarder koji je posedovao Harods i Fulam, umro je - skoro 26 godina nakon što je njegov sin poginuo zajedno sa princezom Dajanom u saobraćajnoj nesreći u Parizu. Egipatski biznismen, čiji su poslovni interesi u Velikoj Britaniji… »
Preminuo milijarder i biznismen mohamed Al Fajed! Njegov sin poginuo u nesreći sa princezom Dajanom
Mondo 01.09.2023
Biznismenov sin je poginuo pre tačno 26 godina u nesreći sa princezom Dajanom. Biznismenov sin je poginuo pre tačno 26 godina u nesreći sa princezom Dajanom. Mohamed Al Fajed, milijarder koji je posedovao Harods i Fulam, umro je na skoro tačno 26 godina… »
Vesti dana »
Skup opozicije u Kraljevu uz slab odziv – prema procenama oko 3.500 učesnika iz cele Srbije
Glas Zapadne Srbije pre 2 satajoš 30 povezanih
Strašna tragedija na Kipru: Deca od 8 i 10 godina pronađena mrtva u zaključanom autu, uhapšeni roditelji iz Bugarske
Euronews pre 3 satajoš 29 povezanih
SZO: Više od 1.300 ljudi umrlo tokom toplotnog talasa koji je pogodio Evropu
RTV pre 2 satajoš 28 povezanih
Srbi uhapšeni na Gazimestanu pušteni iz pritvora, sutra ročište za 36 privedenih
Euronews pre 2 satajoš 16 povezanih




