Povezane vesti
Đulijani rekao šta je imao, a sada će mu biti suđeno u Vašingtonu
Nova 02.09.2023
Rudi Đulijani, bivši advokat Donalda Trampa, izjasnio se da nije kriv po optužnici u Džordžiji koja ga tereti za pokušaj promene izbornih rezulata 2020. u toj američkoj saveznoj državi, prema sudskim dokumentima, prenosi Rojters. Đulijani, bivši… »
Đulijani se izjasnio da nije kriv za podrivanje izbora u Džordžiji
Glas Amerike 02.09.2023
Atlanta — Rudi Đulijani, bivšli lični advokat Donalda Trampa, izjasnio se da nije kriv po optužnici u Džordžiji koja ga tereti za pokušaj prekrajanja izborne volje u toj američkoj državi, prenijela je agencija Rojters pozivajući se na sudska dokumenta… »
Rudi Đulijani se izjasnio da nije kriv za pokušaj promene izbora u Džordžiji 2020. godine
Blic 01.09.2023
Rudi Đulijani, bivši gradonačelnik Njujorka, rekao je da nije kriv za podmetanje rezultata izbora u saveznoj državi Džordžiji 2020. godine, dan nakon što se Donald Tramp izjasnio isto. Bivši advokat Donalda Trampa odrekao se prava na tužbu i izbegavaće… »
Vesti dana »
Tramp: Netanjahu bi mogao da ostane sam; Teheran: I ratujemo i pregovaramo
RTS pre 21 minutajoš 2 povezane
Ukrajinske snage pogodile čvorište dva ruska naftovoda; Lavrov: Spremni smo, ali samo za iskrene pregovore
RTS pre 21 minutajoš 1 povezana
Svi tajni detalji pregovora iz pakla! Iran traži 24 milijarde da odblokira planetu, Americi spremaju istorijsko poniženje
Blic pre 16 minutajoš 1 povezana





