Povezane vesti

Car besan nakon susreta Aleks i Dejana: On jedva čeka da ide negde da laprda! Filip žestoko udario na bivšeg njegove…

Car besan nakon susreta Aleks i Dejana: On jedva čeka da ide negde da laprda! Filip žestoko udario na bivšeg njegove…

Kurir 02.09.2023
Sinoć je održana poslednja emisija "Narod Pita" za ovu sezonu, a gosti su bili Aleksandra Nikolić i njen bivši dečko Dejan Dragojević. Nakon što su stavili sve karte na sto, Dejan je priznao da je raskinuo sa Aleksandrom putem svog jutjub kanala… »
Aleks poslala poruku caru posle susreta s dejanom! Čim je napustila studio, obratila se vereniku! Evo šta je napisala!

Aleks poslala poruku caru posle susreta s dejanom! Čim je napustila studio, obratila se vereniku! Evo šta je napisala!

Kurir 02.09.2023
Aleksandra Nikolić i Dejan Dragojević sinoć su gostovali u emisiji "Zadruga - Narod pita", gde su se suočili prvi put nakon njene javne prevare sa Filipom Carem i raskida. Kako je i sam Filip pre početka emisije izjavio, njega ovaj njihov susret nije… »
"Raskinuo sam javno sa Aleksandrom zbog para" Dejan priznao da mu je zarada preča od svega: S takvim ljudima moraš biti…

"Raskinuo sam javno sa Aleksandrom zbog para" Dejan priznao da mu je zarada preča od svega: S takvim ljudima moraš biti…

Kurir 02.09.2023
Dejan Dragojević sreo se sinoć prvi put oči u oči sa bivšom devojkom Aleksandrom Nikolić u emisiji "Zadruga - Narod Pita". Njih dvoje progovorili su o rastanku, a Dejan je rekao da je svoj raskid objavio na Jutjubu zbog pregleda, lajkova i para. -… »
Šta me navelo da je ostavim preko jutjuba?! Pregledi i pare! Bivši prvi put oči u oči uživo, Dejan progovorio o raskidu!

Šta me navelo da je ostavim preko jutjuba?! Pregledi i pare! Bivši prvi put oči u oči uživo, Dejan progovorio o raskidu!

Mondo 02.09.2023
Dejan Dragojević sinoć se po prvi put suočio sa bivšom devojkom Aleksandrom Nikolić u emisiji "Zadruga - Narod pita". Dejan Dragojević sinoć se po prvi put suočio sa bivšom devojkom Aleksandrom Nikolić u emisiji "Zadruga - Narod pita". Nakon… »
Sve sam radio zbog pregleda i para Dejan otkrio detalje raskida sa Aleksandrom, pa priznanjem ostavio sve u čudu!

Sve sam radio zbog pregleda i para Dejan otkrio detalje raskida sa Aleksandrom, pa priznanjem ostavio sve u čudu!

Alo 02.09.2023
Dejan i Aleksandra otkrili su šta ih je navelo na raskid, ali progovorili su i o načinu na koji su to uradili. Dejan Dragojević sreo se sinoć prvi put oči u oči sa bivšom devojkom Aleksandrom u emisiji "Zadruga - Narod Pita". Njih dvoje progovorili… »
"Sve sam radio zbog pregleda i para": Dejan Dragojević o raskidu sa Aleksandrom: "Počelo je sa Zvezdanom"

"Sve sam radio zbog pregleda i para": Dejan Dragojević o raskidu sa Aleksandrom: "Počelo je sa Zvezdanom"

Blic 02.09.2023
Dejan Dragojević sreo se sinoć prvi put oči u oči sa bivšom devojkom Aleksandrom u emisiji "Zadruga - Narod Pita". Njih dvoje progovorili su o rastanku, a Dejan je rekao da je svoj raskid objavio na Jutjubu zbog pregleda, lajkova i para. - Da li… »
Dejan i Aleksandra prvi put oči u oči nakon raskida: Ovo su svi čekali, sprema se haos

Dejan i Aleksandra prvi put oči u oči nakon raskida: Ovo su svi čekali, sprema se haos

Blic 01.09.2023
Bivši ljubavni par Dejan Dragojević i Aleksandra Nikolić večeras će se suočiti prvi put oči u oči nakon raskida. Naime, Aleksandra je dečka Dejana ostavila u rijalitiju "Zadruga" zbog Filipa Cara, a njihov sukob eskalirao je kada je Nikolićeva… »

Vesti dana »