Povezane vesti

Brnabić se sastala sa v.d. direktorom Srbija šuma

Brnabić se sastala sa v.d. direktorom Srbija šuma

RTV 02.09.2023
BEOGRAD - Predsednica Vlade Ana Brnabić razgovarala je danas sa vršiocem dužnosti direktora Srbija šuma Igorom Braunovićem o Predlogu zakona o upravljanju privrednim društvima koja su u vlasništvu Srbije. "Subotu sam između ostalog iskoristila da… »
Brnabićeva se sastala sa vršiocem dužnosti direktora Srbija šuma

Brnabićeva se sastala sa vršiocem dužnosti direktora Srbija šuma

Politika 02.09.2023
Predsednica Vlade Ana Brnabić razgovarala je danas sa vršiocem dužnosti direktora Srbija šuma Igorom Braunovićem o Predlogu zakona o upravljanju privrednim društvima koja su u vlasništvu Srbije. „Subotu sam između ostalog iskoristila da… »
Brnabić razgovarala sa v.d. direktora Srbija šuma o Predlogu zakona o upravljanju privrednim društvima

Brnabić razgovarala sa v.d. direktora Srbija šuma o Predlogu zakona o upravljanju privrednim društvima

Telegraf 02.09.2023
Nakon razgovora, premijerka je istakla da Predlogom nije predviđena nikakva prodaja niti privatizacija šuma i šumskih područja. Predsednica Vlade Ana Brnabić razgovarala je danas sa vršiocem dužnosti direktora Srbija šuma Igorom Braunovićem o… »
Brnabić: Nije predviđena nikakva prodaja, niti privatizacija šuma i šumskih područja

Brnabić: Nije predviđena nikakva prodaja, niti privatizacija šuma i šumskih područja

Danas 02.09.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić poručila je danas da Predlogom zakona o upravljanju privrednim društvima u vlasništvu Srbije nije predviđena nikakva prodaja, niti privatizacija šuma i šumskih područja. Subotu sam između ostalog iskoristila… »

Vesti dana »