Povezane vesti
Predsjednik Nagorno-Karabaha podnio ostavku zbog krize
Al Jazeera 02.09.2023
Predsjednik sporne regije Nagorno-Karabag Araik Haratjunjan podnio je ostavku zbog nestašica hrane i goriva do kojih je došlo nakon gotovo jednogodišnje blokade te teritorije koju je uveo Azerbejdžan. Predsjednik sporne regije Nagorno-Karabag Araik… »
Predsednik Nagorno-Karabaha podneo ostavku
Telegraf 02.09.2023
Azerbejdžan negira da je uveo blokadu koridora Lačin i kaže da su dostupni alternativni putevi za snabdevanje Nagorno-Karabaha preko teritorije Azerbejdžana. Predsednik spornog regiona Nagorno-Karabah Araik Haratjunjan podneo je danas ostavku zbog… »
Lider Nagorno-Karabaha dao ostavku
Slobodna Evropa 02.09.2023
Lider otcijepljene regije Nagorno-Karabah podnio je ostavku usred krize sa nestašicom hrane i goriva koja je rezultat gotovo jednogodišnje blokade teritorija koju sprovodi Azerbajdžan. "Sutra ću predstaviti narodu Republike Artsakh i nacionalnoj… »
Vesti dana »
Jokić ostavio Vembanjamu u šoku: Odmahivao glavom, nije mogao da veruje kakav potez je Srbin izveo
Mondo pre 6 satijoš 9 povezanih
Partizan čeka Čuku u Humskoj, Zvezda gost u Surdulici! Evo gde možete gledati prenos mečeva uživo!
Kurir pre 22 minutajoš 6 povezanih
Cveti – prema narodnom verovanju, danas se donose važne odluke i započinju poslovi
RTS pre 1 satjoš 1 povezana
Ceca se na koncertu u Jagodini obratila porodici pokojnog Palme. Ovu pesmu mu je posvetila, a evo zašto je unuk Željko sve vreme vukao za rukav na bini (video)
Blic pre 2 satajoš 2 povezane
U SAD uhapšene nećaka i unuka Kasema Solejmanija, iranskog generala ubijenog 2020. godine
Danas pre 12 satijoš 1 povezana



