Povezane vesti

Ovo su svi učesnici Elite: 56 njih se bori za 250.000 €! Skandali odmah na startu, gej afere, svađe, prve ljubavi…

Ovo su svi učesnici Elite: 56 njih se bori za 250.000 €! Skandali odmah na startu, gej afere, svađe, prve ljubavi…

Kurir 02.09.2023
Novi rijaliti šou Elita kreće! Nagradni fond je najveći do sad koji je neki rijaliti imao - 250.000 evra, što znači da je prva nagrada 100.000 evra, a druga, treća i četvrta 50.000 evra! Voditeljski tim "Elite" čine Dušica Jakovljević, Darko… »
Optužili je da je kradljivica muževa, a ona uživa! Svi bruje o Stanijinom oženjenom vereniku, a evo šta ona radi!

Optužili je da je kradljivica muževa, a ona uživa! Svi bruje o Stanijinom oženjenom vereniku, a evo šta ona radi!

Kurir 02.09.2023
Nova učesnica "Elite" Aneli Ahmić u studiju kod voditeljke Dušice Jakovljević iznela da ju je suprug prevario sa Stanijom Dobrojević, a kasnije i ostavio zbog nje. - Stanija Dobrojević. Ja sam otišla sa ćerkom na odmor, ja jedva pričam... 26. mi… »
Ovo je muškarac koji je prevario Aneli sa Stanijom! Isplivala prva zajednička fotka starlete i biznismena, vrlo su prisni…

Ovo je muškarac koji je prevario Aneli sa Stanijom! Isplivala prva zajednička fotka starlete i biznismena, vrlo su prisni…

Kurir 02.09.2023
Prva učesnica "Elite", Aneli Ahmić, iznela je večeras šok detalje o suprugu, koji ju je, kako je istakla, prevario sa starletom Stanijom Dobrojević. - Muž me je pre mesec dana prevario posle tri godine braka. Ja sam iz Dubrovnika. Prevario me je sa… »
U elitu ušla devojka koju je muž prevario sa Stanijom Dobrojević! Prošla je pravi pakao, na poternici je, traži ga…

U elitu ušla devojka koju je muž prevario sa Stanijom Dobrojević! Prošla je pravi pakao, na poternici je, traži ga…

Kurir 02.09.2023
Novi rijaliti šou Elita kreće! Nagradni fond je najveći do sad koji je neki rijaliti imao - 250.000 evra, što znači da je prva nagrada 100.000 evra, a druga, treća i četvrta 50.000 evra! Prva učesnica Elite je poznata tiktokerka, Amela Ahmić. Nju… »
Iskipeli silikoni, duge noge i roze kosa: Počela Zadruga 7, voditeljke izdominirale - pogledajte kako su izgledale!

Iskipeli silikoni, duge noge i roze kosa: Počela Zadruga 7, voditeljke izdominirale - pogledajte kako su izgledale!

Mondo 02.09.2023
Ivana Šopić, Dušica Jakovljević i Ana Radulović pokidale na otvaranju Zadruge. Ivana Šopić, Dušica Jakovljević i Ana Radulović pokidale na otvaranju Zadruge U subotu uveče počela je nova, sedma sezona rijalitija Zadruga, pod nazivom Elita. U… »
Pola miliona € samo rols-rojs! Elitni vozni park spreman za takmičare novog rijalitija! Ludilo!

Pola miliona € samo rols-rojs! Elitni vozni park spreman za takmičare novog rijalitija! Ludilo!

Kurir 02.09.2023
Uskoro počinje svečano otvaranje rijalitija " Elita", a Željko Mitrović spremio je luksuzni vozni park za takmičare ovog gigantskog projekta. Četiri besne mašine spremne su da dovezu nove učesnike iz studija u renovirani deo imanja - rols-rojs… »
"Oni će imati posebnu kuću, sve je uređeno za njih": Željko Mitrović tik pre početka "Elite" otkrio nova pravila, evo…

"Oni će imati posebnu kuću, sve je uređeno za njih": Željko Mitrović tik pre početka "Elite" otkrio nova pravila, evo…

Blic 02.09.2023
Vlasnik Pink televizije Željko Mitrović oglasio se dva sata pre početka novog rijalitija "Elita" i tom prilikom otkrio nova pravila u ovom šou programu. Naime, on se javio uživo iz Šimanovaca i u "Nacionalnom dnevniku" govorio je o svečanom… »
"Biće 2 ekipe i vodiće ih roboti"! Šok u Pinkovom Dnevniku - Željko Mitrović otkrio šta ćemo gledati u Eliti!

"Biće 2 ekipe i vodiće ih roboti"! Šok u Pinkovom Dnevniku - Željko Mitrović otkrio šta ćemo gledati u Eliti!

Mondo 02.09.2023
Vlasnik Pink televizije Željko Mitrović otkrio pravila Zadruge 7. Vlasnik Pink televizije Željko Mitrović otkrio pravila Zadruge 7 Željko Mitrović, vlasnik i direktor "Pink Media Group", oglasio se danas uživo iz Šimanovaca. On je u "Nacionalnom… »
Željko Mitrović otkrio pravila u eliti! Ovo su novine za takmičare! Tu su i roboti, evo koja je njihova funkcija!

Željko Mitrović otkrio pravila u eliti! Ovo su novine za takmičare! Tu su i roboti, evo koja je njihova funkcija!

Kurir 02.09.2023
Vlasnik Pink televizije Željko Mitrović otkrio pravila novog rijalitija " Elita", koji počinje večeras. On se oglasio uživo iz Šimanovaca i u "Nacionalnom dnevniku" govorio je o svečanom otvaranju rijalitija. Otkrio je kakve je novine spremio za… »

Vesti dana »