Povezane vesti

FOTO Slavlje u domu Ane Ivanović: Bivša teniserka majci uputila emotivne reči

FOTO Slavlje u domu Ane Ivanović: Bivša teniserka majci uputila emotivne reči

Nova 03.09.2023
Ana uživa u porodičnim momentima. Ana Ivanović se ponosi ženom koja joj je podarila život. Majka bivše teniserke Dragana Ivanović danas slavi rođendan, i tim povodom se oglasila Ana na Instagramu. „Uvek si mi pokazivala šta znači biti majka… »
Veliko slavlje u domu ane Ivanović: Bivša teniserka se obratila majci i uputila joj emotivne reči: "Uvek si mi pokazivala…

Veliko slavlje u domu ane Ivanović: Bivša teniserka se obratila majci i uputila joj emotivne reči: "Uvek si mi pokazivala…

Blic 03.09.2023
Bivša teniserka Ana Ivanović ne propušta priliku da svetu pokaže ženu koja je njoj podarila život, lepotu i pitomu narav. Ona je sada za to imala veliki povod. Naime, njena majka danas slavi rođendan, a tim povodom se Ana oglasila na svom Instagram… »
Jelena i Novak trče bosi po travi: Slavlje u porodici Đoković! Ruke pune balona, danas je za njih poseban dan (foto)

Jelena i Novak trče bosi po travi: Slavlje u porodici Đoković! Ruke pune balona, danas je za njih poseban dan (foto)

Blic 03.09.2023
Ćerka Novaka Đokovića napunila je šest godina, a tim povodom se Jelena oglasila na svom Instagram profilu. Naime, ona je objavila zajedničku fotografiju dok su trčali bosi po travi, u rukama su nosili balone, a mala Tara je na sebi imala belu… »

Vesti dana »