Povezane vesti

"Ovo je bilo za borišu, molimo se da što pre izađe " Avramović veoma emotivan nakon plasmana u četvrtfinale Mundobasketa!

"Ovo je bilo za borišu, molimo se da što pre izađe " Avramović veoma emotivan nakon plasmana u četvrtfinale Mundobasketa!

Kurir 03.09.2023
Reprezentativac Srbije Aleksa Avramović sumirao je utiske nakon pobede Srbije. Podsetimo, izabranici Svetislava Pešića pobedili su Dominikansku republiku rezultatom 112:79 i obezbedili plasman se u četvrfinale Mundobasketa. "Mislim da smo samo protiv… »
Aleksa: ''Ovo je bilo za Borišu! A samo da vam kažem da nismo spavali...''

Aleksa: ''Ovo je bilo za Borišu! A samo da vam kažem da nismo spavali...''

Sportske.net 03.09.2023
. Reprezentacija Srbije se plasirala u četvrtfinale Svetskog prvenstva, posle današnje ubedljive pobede nad Dominikanom u Manili - 112:79. Odmah po završetku meča, pred novinare je izašao naš reprezentativac Aleksa Avramović. ''Mislim da smo samo… »
Vlade Đurović hvali ''orlove'' na sva usta: ''NEMOGUĆE da su Litvanci tako jaki!''

Vlade Đurović hvali ''orlove'' na sva usta: ''NEMOGUĆE da su Litvanci tako jaki!''

Sportske.net 03.09.2023
Vlade Đurović je i danas bio gost RTS-a i izneo je svoj komentar utakmice našeg nacionalnog tima odmah posle ubedljive pobede nad Dominikanom, 112:79, odlučujuće za plasman u četvrtfinale Svetskog prvenstva. Za razliku od pre dva dana kada smo svi… »
Avramović o narednom rivalu: Ne zanima me ko će biti, želi da obradujem Srbiju (video)

Avramović o narednom rivalu: Ne zanima me ko će biti, želi da obradujem Srbiju (video)

Večernje novosti 03.09.2023
KOŠARKAŠI Srbije pobedili su Dominikansku Republiku sa 112:79 i plasirali se u četvrtfinale Svetskog prvenstva. Posle meča se oglasio Aleksa Avramović koji je istakao da su on i saigrači trijumf posvetili Boriši Simaniću. FOTO: FIBA.Basketball… »

Vesti dana »