Povezane vesti

Đoković razbio Hrvata Goja u četvrtfinalu protiv Amerikanca Tejlora Frica

Đoković razbio Hrvata Goja u četvrtfinalu protiv Amerikanca Tejlora Frica

Dnevnik 04.09.2023
Srpski teniser Novak Đoković, poprilično je ubedljivo slavio protiv Borne Goja u meču 4. kola US Opena, pošto je sa 3:0 uspeo da prođe dalje. Po setovima je bilo 6:2, 7:5, 6:4 za nešto manje od dva i po sata igre na Artur Eš stadionu. Postojali su… »
Nemoguća misija – da se izgubi: Fric među 26 igrača protiv kojih Đoković zbirno ima 198 pobeda i nijedan poraz

Nemoguća misija – da se izgubi: Fric među 26 igrača protiv kojih Đoković zbirno ima 198 pobeda i nijedan poraz

Danas 04.09.2023
Novak Đoković igraće 13. put u četvrtfinalu Ju Es opena, što je najčešće u borbi za ulazak u „fajnal for“ na „Flašing Medouzu“ uz američkog tenisera Andrea Agasija i švajcarskog asa Rodžera Federera. U pohodu na četvrti trofej na… »
Mali Đoković protiv Alkarasa

Mali Đoković protiv Alkarasa

Sport klub 04.09.2023
Svi žele da na Ju-Es openu u finalu vide novi dvoboj Novaka Đokovića i Karlosa Alkarasa, ali da bi igrao protiv Srbina Španac prvo mora da pobedi njegovu kopiju. Tako bar tvrdi Mateo Arnaldi, 22-godišnji Italijan koji večeras u osmini finala igra… »
Šelton servirao 239 km na čas

Šelton servirao 239 km na čas

Sport klub 04.09.2023
Ben Šelton, jedan od trojice 20-godišnjaka u prvih 50 na svetu (samo je 19-godišnji Francuz Artur Fis na 48. poziciji mlađi), ispalio je servis od 239 kilometara na čas u osmini finala Ju-Es opena protiv Tomija Pola – 6:4, 6:3, 4:6, 6:4. Iako se… »
Novak otkrio neostvarenu želju: Samo Jokić može da je ispuni

Novak otkrio neostvarenu želju: Samo Jokić može da je ispuni

Nova 04.09.2023
Oduševio sve Novak Đoković je rutinski savladao hrvatskog tenisera Bornu Goja sa 6:2, 7:5, 6:4. Sledeći protivnik će mu biti Tejlor Fric, a Novak j posle meča pričao o brojnim stvarima. Nije skrivao zadovoljstvo što je Eron Gordon bio na tribinama… »
Đoković maksimalan protiv Borne, u četvrtfinalu ga čeka Amerikanac Fric

Đoković maksimalan protiv Borne, u četvrtfinalu ga čeka Amerikanac Fric

Sportski žurnal 04.09.2023
Novak i Tejlor igrali su do sada sedam puta, svih sedam mečeva dobio je Srbin. Drugi nosilac na Otvorenom prvenstvu Amerike Novak Đoković pobedio je u osmini finala Ju Es opena 105. na ATP listi, Hrvat Borna Gojo (glavnog žreba dokopao se kroz… »
Hrvat o Đokoviću, "gaćama", Ju-Es openu: Imao je posebnu poruku za Srbina

Hrvat o Đokoviću, "gaćama", Ju-Es openu: Imao je posebnu poruku za Srbina

Večernje novosti 04.09.2023
Hrvatski teniser Borna Gojo dao je zanimljivu izjavu posle poraza od Novaka Đokovića 6:2, 7:5, 6:4 u četvrtom kolu Ju-Es opena. Foto AP - Bilo je dovoljno ludo. Uvek mi je bio san da igram noćni meč na Ešu. Da sam fizički mogao, stajao bih sedam… »
Đokovića put u finale vodi preko Amerikanaca, a s njima na Ju Es openu ima 11:0

Đokovića put u finale vodi preko Amerikanaca, a s njima na Ju Es openu ima 11:0

Danas 04.09.2023
Novak Đoković, drugi „reket“ sveta do zvaničnog povratka na čelo u ponedeljak, koji na Ju Es openu igra 17. put, 13. put je u četvrtfinalu, što je rekord koji sada na poslednjem turniru za grend slem u sezoni deli s Amerikancem Andreom Agasijem… »
Đoković: Put postaje teži, ali spreman sam za izazove

Đoković: Put postaje teži, ali spreman sam za izazove

Dnevnik 04.09.2023
NjUJORK: „Važna pobeda za mene, znao sam da je ključno da smanjim njegov broj asova i servis vinera, a ja sam se servisom fokusirao na preciznost, manje na snagu. Srećan sam što sam prošao u tri seta“, rekao je srpski teniser Novak Đoković… »
Tačno ono što je Đokoviću bilo potrebno

Tačno ono što je Đokoviću bilo potrebno

Sport klub 04.09.2023
Posle maratona sa Laslom Đereom, Novak Đoković je pred sudar sa Bornom Gojom imao dva zadatka. Onaj koji se njemu podrazumeva – da pobedi, i onaj drugi – da pobedi što brže, kako bi svom telu dao više vremena za oporavak pred odlučujuće bitke… »
"Manipulatorka": Izjava Novaka Đokovića o kojoj bruji Amerika

"Manipulatorka": Izjava Novaka Đokovića o kojoj bruji Amerika

Večernje novosti 04.09.2023
Srpski teniser Novak Đoković je savladao Hrvata Borna Goju u osmini finala Ju-Es opena sa 3:0 (6:2, 7:5, 6:4). Tanjug/AP Zanimljivije je bilo na konferenciji za medije najboljeg igrača sveta negoli na terenu. Osim o sportu, rivalu kog je pobedio i onom… »
"Od 2005. To nisam video": Novak Đoković impresioniran u NJujorku

"Od 2005. To nisam video": Novak Đoković impresioniran u NJujorku

Večernje novosti 04.09.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Ju-Es opena, pošto je u četvrtom kolu savladao Hrvata Bornu Goja sa 3:0 u setovima (6:2, 7:5, 6:4). Tanjug/AP Rival u narednoj rundi biće mu Amerikanac Tejlor Fric, a u polufinalu… »
Đoković u četvrtfinalu US opena, neka se spremi Tejlor Fric

Đoković u četvrtfinalu US opena, neka se spremi Tejlor Fric

Danas 04.09.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku, pošto je jutros pobedio 105. igrača sveta Bornu Goja iz Hrvatske posle tri seta, 6:2, 7:5, 6:4. Đoković je pobedio posle dva sata i 25 minuta i 57. put u… »
„Ne idem samo da skinem gaće“: Gojo otkrio šta je rekao Đokoviću na mreži nakon poraza

„Ne idem samo da skinem gaće“: Gojo otkrio šta je rekao Đokoviću na mreži nakon poraza

Nova 04.09.2023
Borna Gojo u svom stilu. Imao je sjajnu nedelju Borna Gojo, stigao je po prvi put do osmine finala jednog grend slema, ali je u ovoj fazi US Opena Novak Đoković bio preveliki zalogaj (6:2, 7:5, 6:4). Ipak, to ne znači da je razočaran zbog poraza… »
Nole: Gledaću i Zvezdu i Partizan u EL, voleo bih i Jokića

Nole: Gledaću i Zvezdu i Partizan u EL, voleo bih i Jokića

Sport klub 04.09.2023
Aron Rodžers, jedan od najboljih kvoterbekova u istoriji NFL, rekao je da je ispunio sebi veliku želju time što je gledao uživo meč Novaka Đokovića. „Nisam znao da je Aron Rodžers to rekao, stvarno mu hvala od srca što je tako iskomentarisao… »
Đoković u četvrtfinalu US opena

Đoković u četvrtfinalu US opena

Radio 021 04.09.2023
Novak Đoković 13. put se plasirao u četvrtfinale US opena, pošto je u osmini finala pobedio Hrvata Bornu Goja u tri seta, sa 6:2, 7:5, 6:4. Za prolazak u polufinale Đoković će u utorak igrati protiv devetog tenisera sveta, Amerikanca Tejlora Frica… »
„Neću da pričam o tome“: Đoković poslao poruku Amerikancu, pa pričao o Jokiću i Ibrahimoviću

„Neću da pričam o tome“: Đoković poslao poruku Amerikancu, pa pričao o Jokiću i Ibrahimoviću

Nova 04.09.2023
Jedan deo pitanja ostao je bez odgovora. Novak Đoković je savladao Bornu Goja sa 6:2, 7:5, 6:4 i tako obezbedio novo, 13. četvrtfinale US Opena. Tamo će odmeriti snage sa Tejlorom Fricom, sa kojima ima skor 7-0. „Zadovoljan sam igrom, kako sam… »
„Nisam došao da ‘skinem gaće’, rekao sam Noletu da osvoji“

„Nisam došao da ‘skinem gaće’, rekao sam Noletu da osvoji“

Sport klub 04.09.2023
Hrvatski teniser Borna Gojo zadovoljan je iskustvom na najvećem stadionu na svetu – Artur Ešu u porazu od Novaka Đokovića 6:2, 7:5, 6:4 u četvrtom kolu US opena. „Bilo je dovoljno ludo. Uvek mi je bio san da igram noćni meč na Ešu. Da sam… »
Đoković: Spreman sam za Frica i publiku

Đoković: Spreman sam za Frica i publiku

Sport klub 04.09.2023
Novak Đoković je bio raspoložen posle pobede nad Bornom Gojom u osmini finala US opena. #related-news_0 “Imao sam dobar početak meča, za razliku od duela sa Đereom. Zadovoljan sam nivoom svoje igre. Mislim da sa puno optimizma ulazim u drugu… »
Đoković bez problema do četvrtfinala Ju Es Opena, a tamo ga čeka Amerikanac Fric

Đoković bez problema do četvrtfinala Ju Es Opena, a tamo ga čeka Amerikanac Fric

Glas Amerike 04.09.2023
NJUJORK — Ovaj put nije bilo neizvesnosti - Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Ju Es Opena, pošto je u osmini finala savladao hrvatskog tenisera Bornu Goju sa 3:0, po setovima 6:2, 7:5, 6:4. Oko dva i po sata bila su potrebna Đokoviću da se… »
Đoković razbio Hrvata, za četvrtfinale US Opena! Potpuna Novakova dominacija u Njujorku

Đoković razbio Hrvata, za četvrtfinale US Opena! Potpuna Novakova dominacija u Njujorku

Mondo 04.09.2023
Novak Đoković rutinski pobedio hrvatskog tenisera Bornu Goju i ušao u četvrtfinale grend slema u Njujorku. Novak Đoković rutinski pobedio hrvatskog tenisera Bornu Goju i ušao u četvrtfinale grend slema u Njujorku. Novak Đoković pobedio je… »
Đoković: Tražim od svog tima najveću koncentraciju

Đoković: Tražim od svog tima najveću koncentraciju

Sport klub 04.09.2023
Novak Đoković zadovoljan je što je u tri seta (6:2, 7:5, 6:4) završio posao protiv Borne Goja u četvrtom kolu US opena. „Gledao sam Bornu i video da ima jake udarce, da su mi forhend i servis oružja. Dobro se kreće za svoju konstituciju. Ključ… »

Vesti dana »