Povezane vesti

Slučaj Stanija se nastavlja: Aneli tvrdi da je u šerijatskom braku sa Asminom! Nudi fotku sa venčanja kao dokaz

Slučaj Stanija se nastavlja: Aneli tvrdi da je u šerijatskom braku sa Asminom! Nudi fotku sa venčanja kao dokaz

Dnevnik 04.09.2023
Nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 elita" Aneli Ahmić otkrila je šokantne detalje o svom suprugu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Nova učesnica rijaliti programa “Zadruga 7… »
Smuvao staniju, a želeo intimni odnos sa ženom! Isplivala šokantna prepiska, Asmin poručio Aneli da je voli! Raskrinkavanje

Smuvao staniju, a želeo intimni odnos sa ženom! Isplivala šokantna prepiska, Asmin poručio Aneli da je voli! Raskrinkavanje

Kurir 04.09.2023
Aneli Ahmić, koja je prilikom ulaska u "Elitu" iznela šok informaciju da ju je muž Asmin Durdžić prevario sa Stanijom Dobrojević, s kojom je i dalje u vezi, ostaje pri svojoj tvrdnji. Iako starleta u svojim izjavama za medije tvrdi da je njen dečko… »
(Foto) Stanija objavila prvu fotografiju sa oženjenim dečkom: Više mu ne krije lice! Ispijaju koktele i opuštaju se kraj…

(Foto) Stanija objavila prvu fotografiju sa oženjenim dečkom: Više mu ne krije lice! Ispijaju koktele i opuštaju se kraj…

Blic 04.09.2023
Učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 - Elita", Aneli Ahmić, iznela je minulog vikenda šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, sa kojim ima dete i koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Stanija je vrlo brzo to… »
(Foto) ima sina, pa nema sina: Ovo je dokaz koji raskrinkava Stanijinog oženjenog dečka: Ovako je sramno pokušao da se opere

(Foto) ima sina, pa nema sina: Ovo je dokaz koji raskrinkava Stanijinog oženjenog dečka: Ovako je sramno pokušao da se opere

Blic 04.09.2023
Nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 elita", Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću sa kojim ima dete i koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Sada je, Asmin Durdžić, u intervjuu… »
Asmin ili ozbiljno laže ili je ozbiljno zbunjen! Otkrivene sve njegove kontradiktorne izjave, postoji i dokaz od pre 11 godina

Asmin ili ozbiljno laže ili je ozbiljno zbunjen! Otkrivene sve njegove kontradiktorne izjave, postoji i dokaz od pre 11 godina

Kurir 04.09.2023
Nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 elita", Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću sa kojim ima dete i koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Sada je, Asmin Durdžić, u intervjuu… »
"Sramota me je! Ni dan danas nisam dobio DNK, ne znam da li je ćerka moja" Prva ispovest Stanijinog oženjenog dečka, otkrio…

"Sramota me je! Ni dan danas nisam dobio DNK, ne znam da li je ćerka moja" Prva ispovest Stanijinog oženjenog dečka, otkrio…

Blic 04.09.2023
Nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 elita", Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću sa kojim ima dete i koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Ipak, starleta tvrdi da je to laž i… »
(Foto) "evo ti: 2.000 evra i više me ne zovi" Isplivale prepiske Stanijinog oženjenog dečka: Pukla još jedna bruka, Asmin…

(Foto) "evo ti: 2.000 evra i više me ne zovi" Isplivale prepiske Stanijinog oženjenog dečka: Pukla još jedna bruka, Asmin…

Blic 04.09.2023
Nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 elita", Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Ipak, starleta tvrdi da je to laž i da njen dečko… »
(Foto) mračna tajna stanijinog oženjenog dečka: Krije sina od javnosti: "Ima 12 godina i živi u domu"

(Foto) mračna tajna stanijinog oženjenog dečka: Krije sina od javnosti: "Ima 12 godina i živi u domu"

Blic 04.09.2023
Nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 elita", Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Ipak, čini se da ovo nije bila jedina Asminova tajna… »
"Aneli izmislila venčanje!" Procurile nove informacije o Stanijinom dečku: Nikad nije bio oženjen, evo zašto ga je starleta…

"Aneli izmislila venčanje!" Procurile nove informacije o Stanijinom dečku: Nikad nije bio oženjen, evo zašto ga je starleta…

Kurir 04.09.2023
Stanija Dobrojević već nekoliko meseci je u vezi s Asminom Durdžićem čija je bivša partnerka Aneli Ahmić u subotu, 2. septembra, ušla u Elitu. Ona je po ulasku izjavila kako je u braku s Asminom, te da ju je prevario sa Stanijom, ali je Stanija… »
"Evo ti 2.000 € i više me ne zovi" Isplivale prepiske Stanijinog oženjenog i Anele: Pukla još jedna bruka, Asmin se…

"Evo ti 2.000 € i više me ne zovi" Isplivale prepiske Stanijinog oženjenog i Anele: Pukla još jedna bruka, Asmin se…

Kurir 04.09.2023
Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Ipak, s tarleta tvrdi da je to laž i da njen dečko nikada nije bio oženjen. Naime, Asmin se sada prvi put… »
Manekeni, fudbaleri i opasni momci stanije Dobrojević: Imala brak sa Rusom, a sad se verila sa oženjenim!

Manekeni, fudbaleri i opasni momci stanije Dobrojević: Imala brak sa Rusom, a sad se verila sa oženjenim!

Mondo 04.09.2023
Iako je već duboko zagazila u četvrtu deceniju, Stanija Dobrojević nikako da se skrasi! Iako je već duboko zagazila u četvrtu deceniju, Stanija Dobrojević nikako da se skrasi! Starleta Stanija Dobrojević (38) svoj emotivni život krije daleko od… »
"Sve te starlete su gospođetine za staniju" Aneli oplela po švalerki svog muža: Meni je bivši kupio torbe od 35.000€, a…

"Sve te starlete su gospođetine za staniju" Aneli oplela po švalerki svog muža: Meni je bivši kupio torbe od 35.000€, a…

Kurir 04.09.2023
Aneli Ahmić čim je kročila u rijaliti iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa Stanijom Dobrojević i ne prestaje da priča o njemu u Beloj kući. Aneli je sedela sa Lepim Mićom i komentarisala svog… »
Svi momci stanije Dobrojević: Verila se sa oženjenim Asminom, bila udata za rusa, a evo s kojim su je sve fudbalerima…

Svi momci stanije Dobrojević: Verila se sa oženjenim Asminom, bila udata za rusa, a evo s kojim su je sve fudbalerima…

Kurir 04.09.2023
Starleta Stanija Dobrojević svoj emotivni život krije daleko od očiju javnosti, a sada je kao bomba odjeknula vest da se verila sa oženjenim muškarcem s kojim uskoro staje na ludi kamen. Aneli Ahmić, naime, čim je kročila u rijaliti iznela je šok… »
Aneli i Asmin: Fotografije sa venčanja! Brak je sklopio hodža!

Aneli i Asmin: Fotografije sa venčanja! Brak je sklopio hodža!

Svet plus 04.09.2023
Aneli Ahmić i Asmin Durdžić su ipak u braku! Pojavile su se fotografije sa šerijatskog venčanja, a brak je sklopio hodža. Da li će ovo starleti biti dovoljan dokaz da je njen verenik ipak oženjen?! Učesnica rijalitija "Elita 7" Aneli Ahmić, koja… »
Svi momci stanije Dobrojević: Starleta volela fudbalere i manekene, a onda zavela zauzetog kriminalca: Sada brani oženjenog…

Svi momci stanije Dobrojević: Starleta volela fudbalere i manekene, a onda zavela zauzetog kriminalca: Sada brani oženjenog…

Blic 04.09.2023
Stanija Dobrojević planira svadbu sa svojim verenikom Asminom Durdžićem, dok učesnica "Zadruge 7 elita", Anela Ahmić tvrdi da je on njen suprug i da ju je prevario sa starletom. Ipak, Stanija brani svog izabranika i ističe da je šokirana Anelinim… »
(Foto) prevarena zadrugarka pokazala ožiljke ispod grudi: Aneli Ahmić je uzburkala javnost, a evo kako izgleda kad se skine

(Foto) prevarena zadrugarka pokazala ožiljke ispod grudi: Aneli Ahmić je uzburkala javnost, a evo kako izgleda kad se skine

Blic 04.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite", Aneli Ahmić, koja je za vikend prva ušla u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Stanija je ovo demantovala… »
"Uzeli smo se šerijatski, hodža nam je došao u kuću" Aneli sa Stanijinim dečkom još u braku, a starleta tvrdi da je laž…

"Uzeli smo se šerijatski, hodža nam je došao u kuću" Aneli sa Stanijinim dečkom još u braku, a starleta tvrdi da je laž…

Kurir 04.09.2023
Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Ipak, starleta tvrdi da je to laž i da njen dečko nikada nije bio oženjen. S druge strane, Asmina se… »
Prevarena Aneli pokazala ožiljke ispod grudi! Njoj je Stanija maznula muža, a evo kako izgleda kad se skine! Sve puca! (foto)

Prevarena Aneli pokazala ožiljke ispod grudi! Njoj je Stanija maznula muža, a evo kako izgleda kad se skine! Sve puca! (foto)

Kurir 04.09.2023
Učesnica Elite Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Stanija je ovo demantovala, ističući da njen partner nije oženjen, iako su brzo procurule… »
"Mi smo se uzeli šerijatski, hodža nam je došao kući": Aneli sa Stanijinim dečkom u verskom braku, a starleta tvrdi da je…

"Mi smo se uzeli šerijatski, hodža nam je došao kući": Aneli sa Stanijinim dečkom u verskom braku, a starleta tvrdi da je…

Blic 04.09.2023
Nova učesnica rijaliti programa "Zadruga 7 elita", Aneli Ahmić iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Ipak, starleta tvrdi da je to laž i da njen dečko… »
(Foto) čist autogol: Stanija je prošlog meseca javno pričala da je u nedozvoljenoj vezi, a sad tvrdi da joj sve podmeću…

(Foto) čist autogol: Stanija je prošlog meseca javno pričala da je u nedozvoljenoj vezi, a sad tvrdi da joj sve podmeću…

Blic 03.09.2023
Učesnica "Zadruge 7 - Elite", Aneli Ahmić, koja je sinoć ušla prva u rijaliti, iznela je šok detalje o mužu Asminu Durdžiću, koji ju je, kako je istakla, prevario sa rijaliti učesnicom Stanijom Dobrojević. Stanija je ovo demantovala, ističući… »
"Sve starlete su gospođetine za nju, prodala se za jedan kaiš": Aneli otvorila dušu o preljubi muža i Staniji: "Ušla sam…

"Sve starlete su gospođetine za nju, prodala se za jedan kaiš": Aneli otvorila dušu o preljubi muža i Staniji: "Ušla sam…

Blic 03.09.2023
Aneli Ahmić ispričala je da ju je suprug Asmin prevario sa starletom Stanijom Dobrojević, i da je ušla u "Zadrugu 7 elite" samo kako bi se sklonila od njih. Ona je otvorila dušu Lepom Mići o čitavoj situaciji. - Ja sam ušla ovde samo da ih ne… »

Vesti dana »