Povezane vesti

Đoković i Fric igraju drugi meč dana na „Artur Ešu“

Đoković i Fric igraju drugi meč dana na „Artur Ešu“

Sport klub 04.09.2023
Novak Đoković u četvrtfinalu US Opena igra protiv Tejlora Frica, a taj meč biće odigran kao drugi u dnevnom programu na "Artur Eš" stadionu. Program će na istom terenu otvoriti četvrtfinale u ženskoj konkurenciji u kome će se sastati Jelena… »
Amerikanci konačno fer prema Đokoviću, a obradovali su i Srbe: Novak saznao kad igra protiv Frica

Amerikanci konačno fer prema Đokoviću, a obradovali su i Srbe: Novak saznao kad igra protiv Frica

Nova 04.09.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković dobio je termin kada igra meč protiv Tejlora Frica u četvrtfinalu US opena. Novak i Fric će na teren u utorak uveče od 20 časova po srpskom vremenu, što znači da se menja praksa termina koji u našoj zemlji… »
Alkaraz rutinski u četvrtfinalu US opena

Alkaraz rutinski u četvrtfinalu US opena

Sport klub 04.09.2023
Karlos Alkaraz nastavlja siguran hod kroz Njujork. Prvi nosilac je prošao u četvrtfinale rutinskom pobedom protiv Italijana Matea Arnaldija 6:3, 6:3, 6:4. U prvom setu presudio je jedan brejk. Alkaraz je u šestom gemu došao do tri prilike da oduzme… »
Konačno! Cela Srbija će gledati Novaka: Određen termin velikog Đokovićevog meča u Americi!

Konačno! Cela Srbija će gledati Novaka: Određen termin velikog Đokovićevog meča u Americi!

Mondo 04.09.2023
Novak Đoković igraće u dnevnom terminu četvrtfinale US Opena protiv Tejlora Frica. Novak Đoković igraće u dnevnom terminu četvrtfinale US Opena protiv Tejlora Frica. Novak Đoković igraće u dnevnom terminu protiv Tejlora Frica u četvrtfinalu US… »
Dodig i Krajiček posle velike borbe u četvrtfinalu USO

Dodig i Krajiček posle velike borbe u četvrtfinalu USO

Sport klub 04.09.2023
Ivan Dodig i Ostin Krejiček opravdali su ulogu drugih nosilaca na US Openu u dubl konkurenciji i plasirali se u četvrtfinale. Dodig i Krajiček su u meču osmine finala nakon tri seta i dva sata i 39 minuta igre pobedili Vasila Kirkova i Denisa Kudlu… »
Teodora Kostović u drugom kolu juniorskog USO

Teodora Kostović u drugom kolu juniorskog USO

Sport klub 04.09.2023
Srpska teniserka Teodora Kostović plasirala se u drugo kolo US Opena u konkurenciji juniorki. Kostović, koja je postavljena za 14. nosioca, je u tri seta savladala Italijanku Frančesku Paće. Meč je trajao 129 minuta, a srpska teniserka je slavila… »
Kiz izbacila Pegulu, za polufinale protiv Vondrušove

Kiz izbacila Pegulu, za polufinale protiv Vondrušove

Sport klub 04.09.2023
Marketa Vondrušova i Medison Kiz plasirale su se u četvrtfinale US Opena. Kiz je eliminisala trećeg favorita turnira - Džesiku Pegulu. Vondrušva je bila bolja od Pejton Sterns. U okršaju dve Amerikanke bolja je bila 17. igračica sveta Medison Kiz… »
Džon Mekinro ekskluzivno za "Novosti": Smešno je što Đoković nije smeo u Ameriku toliko dugo

Džon Mekinro ekskluzivno za "Novosti": Smešno je što Đoković nije smeo u Ameriku toliko dugo

Večernje novosti 04.09.2023
Novak Đoković igra četvrtfinale Ju-Es opena protiv Tejlora Frica, a dan pred duel u ekskluzivnom razgovoru za "Novosti" teniski ekspert "Eurosporta" Džon Mekinro govorio je o završnici turnira na Flešing Medousu. Eurosport Nakon dugo vremena u… »
Đoković: Zadovoljan sam, biću spreman za meč sa Tejlorom Fricom

Đoković: Zadovoljan sam, biću spreman za meč sa Tejlorom Fricom

Politika 04.09.2023
NjUJORK – Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je zadovoljan igrom protiv Hrvata Borne Goja u osmini finala poslednjeg grend slem turnira sezone u Njujorku. Đoković je jutros nadigrao hrvatskog tenisera 6:2, 7:5, 6:4. „Zadovoljan sam… »
Đoković: "Gledaću Zvezdu i Partizan u Evroligi, crveno-bele u LŠ"

Đoković: "Gledaću Zvezdu i Partizan u Evroligi, crveno-bele u LŠ"

Sportske.net 04.09.2023
Đoković se plasirao u četvrtfinale US opena trijumfom nad hrvatskim teniserom Bornom Gojom sa 6:2, 7:5, 6:4. Novak se posle meča osvrnuo na svoje izdanje. "Zadovoljan sam. Dobro sam ušao u meč, imao sam dobar intenzitet. Prva dva seta su sada bila… »
Đoković: Važna pobeda u tri seta, put postaje teži, ali spreman sam za izazove

Đoković: Važna pobeda u tri seta, put postaje teži, ali spreman sam za izazove

Sportski žurnal 04.09.2023
Tri Amerikanca u četvrtfinalu, prvi put od 2005. godine, video sam to. Svi imaju sjajan servis. Tejlor je već dve godine Top 10 igrač, pogotovo dobro igra na betonu u SAD. - Važna pobeda za mene, znao sam da je ključno da smanjim njegov broj asova i… »
Borna Gojo: Nije zabavno igrati protiv Đokovića

Borna Gojo: Nije zabavno igrati protiv Đokovića

Sportski žurnal 04.09.2023
Poželeo sam Đokoviću da osvoji turnir - rekao je Hrvat. Hrvatski teniser Borna Gojo izjavio je da je Srbinu Novaku Đokoviću poželeo da osvoji titulu na poslednjem gren slem turniru, koji se igra u Njujorku. Đoković je jutros u osmini finala… »
Borna Gojo: Poželeo sam Đokoviću da osvoji Ju-Es open

Borna Gojo: Poželeo sam Đokoviću da osvoji Ju-Es open

Politika 04.09.2023
NjUJORK – Hrvatski teniser Borna Gojo izjavio je jutros da je Srbinu Novaku Đokoviću poželeo da osvoji titulu na poslednjem grend slem turniru, Ju-Es openu, koji se igra u Njujorku. Đoković je jutros u osmini finala pobedio hrvatskog tenisera 6:2… »
Đoković se plasirao u četvrtfinale US Open-a

Đoković se plasirao u četvrtfinale US Open-a

Novi magazin 04.09.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku, pošto je jutros pobedio 105. igrača sveta Bornu Goja iz Hrvatske posle tri seta, 6:2, 7:5, 6:4. Đoković je pobedio posle dva sata i 25 minuta i 57. put u… »
Borna Gojo: Poželeo sam Đokoviću da osvoji Ju-Es open

Borna Gojo: Poželeo sam Đokoviću da osvoji Ju-Es open

Dnevnik 04.09.2023
NjUJORK: Hrvatski teniser Borna Gojo izjavio je jutros da je Srbinu Novaku Đokoviću poželeo da osvoji titulu na poslednjem grend slem turniru, Ju-Es openu, koji se igra u Njujorku. Đoković je jutros u osmini finala pobedio hrvatskog tenisera 6:2… »
Kicbil, zvezda, Partizan, mundobasket, Jokić... Novak Đoković otkrio šta bi od sporta želeo da gleda uživo

Kicbil, zvezda, Partizan, mundobasket, Jokić... Novak Đoković otkrio šta bi od sporta želeo da gleda uživo

Večernje novosti 04.09.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku, pošto je jutros pobedio 105. igrača sveta Bornu Goja iz Hrvatske posle tri seta, 6:2, 7:5, 6:4. Tanjug/AP Đoković je pobedio posle dva sata i 25 minuta i… »
Srpski teniser Hamad Međedović osvojio čelendžer na Majorki

Srpski teniser Hamad Međedović osvojio čelendžer na Majorki

Vesti online 04.09.2023
Srpski teniser Hamad Međedović osvojio je titulu na ATP čelendžeru na Majorki, pošto je u finalu pobedio Francuza Arolda Majoa 6:2, 4:6, 6:2. Meč je trajao sat i 50 minuta. Međedović je 143. teniser sveta, dok je Majo 204. na ATP listi… »
Đoković obezbedio plasman u četvrtfinale US Opena: Borna Gojo nedorastao rival

Đoković obezbedio plasman u četvrtfinale US Opena: Borna Gojo nedorastao rival

Euronews 04.09.2023
Pobeda uprkos slabijoj igri u trećem kolu US Opena protiv Lasla Đera motivisala je Novaka Đokovića da u osmini finala poslednjeg Gren slema u sezoni zaigra na mnogo boljem nivou i rutinski savlada Bornu Goja - 6:2, 7:5, 6:4. Meč na "Artur Neš"… »
Ona je manipulatorka, vrti me oko malog prsta! Novak nikad iskreniji o odnosima u porodici!

Ona je manipulatorka, vrti me oko malog prsta! Novak nikad iskreniji o odnosima u porodici!

Mondo 04.09.2023
Novak Đoković je na US openu pričao i o svojoj porodici, o odnosu kakav ima prema ćerki Tari i sinu Stefanu. Novak Đoković je na US openu pričao i o svojoj porodici, o odnosu kakav ima prema ćerki Tari i sinu Stefanu. Novak Đoković (36) pokazao… »
Nikada to nisam gledao! Đoković se igrao sa Hrvatom, pa progovorio o Zvezdi, Partizanu, Jokiću...

Nikada to nisam gledao! Đoković se igrao sa Hrvatom, pa progovorio o Zvezdi, Partizanu, Jokiću...

Mondo 04.09.2023
Novak Đoković posle meča sa Bornom Gojom pričao je o US openu, ali i o stvarima koje nemaju veze sa tenisom. Novak Đoković posle meča sa Bornom Gojom pričao je o US openu, ali i o stvarima koje nemaju veze sa tenisom. Novak Đoković rutinski je… »
Đoković ostavio Hrvata bez šanse za četvrtfinale US Opena!

Đoković ostavio Hrvata bez šanse za četvrtfinale US Opena!

Sportske.net 04.09.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku, pošto je jutros pobedio 105. igrača sveta Bornu Goja iz Hrvatske posle tri seta, 6:2, 7:5, 6:4. Đoković je pobedio posle dva sata i 25 minuta i 57. put u… »
Novi teniski talas iz Srbije: Hamad Međedović podigao pehar na turniru kod Rafaela Nadala

Novi teniski talas iz Srbije: Hamad Međedović podigao pehar na turniru kod Rafaela Nadala

Večernje novosti 03.09.2023
Srpski teniser Hamad Međedović osvojio je večeras titulu na ATP čelendžeru na Majorki, pošto je u finalu pobedio Francuza Arolda Majoa 6:2, 4:6, 6:2. Foto: Goran Čvorović Meč je trajao sat i 50 minuta. Međedović je 143. teniser sveta, dok je… »

Vesti dana »