Povezane vesti

Naselje Šangaj bez vode do 12 sati, sutra planirana isključenja u Stepanovićevu

Naselje Šangaj bez vode do 12 sati, sutra planirana isključenja u Stepanovićevu

RTV 04.09.2023
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 12 sati biti celo naselje Šangaj, a do 17 časova Ulica Desanke Maksimović i Telepska dolina u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada… »
Deo Adica bez vode zbog havarije

Deo Adica bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 04.09.2023
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 17 sati biti Ulica Desanke Maksimović i Telepska dolina. Iz "Vodovoda" napominju da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »
Deo Stepanovićeva u utorak šest sati bez vode

Deo Stepanovićeva u utorak šest sati bez vode

Moj Novi Sad 04.09.2023
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će sutra od 9 do 15 sati biti ulice Vojvode Putnika i Ive Lole Ribara u Stepanovićevu. Iz "Vodovoda" napominju da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada… »
Bez vode celo naselje Šangaj

Bez vode celo naselje Šangaj

Dnevnik 04.09.2023
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 12 sati biti celo naselje Šangaj. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena, javljaju iz JKP Vodovod i kanalizacija.… »
Šangaj bez vode zbog havarije

Šangaj bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 04.09.2023
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 12 sati biti celo naselje Šangaj. Iz "Vodovoda" napominju da postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena.… »

Vesti dana »