Povezane vesti

Sabalenka: Broj jedan na WTA listi je nagrada za naporan rad

Sabalenka: Broj jedan na WTA listi je nagrada za naporan rad

Politika 04.09.2023
Beloruska teniserka Arina Sabalenka izjavila je danas da je preuzimanje prvog mesta na WTA listi „savršena nagrada za naporan rad”. „Doći na broj jedan WTA liste je nešto o čemu sam sanjala još od malena, otkako sam počela da igram tenis”… »
Vondroušova i Kiz u četvrtfinalu Ju Es opena

Vondroušova i Kiz u četvrtfinalu Ju Es opena

Sportski žurnal 04.09.2023
Ispale Sterns i Kiz. Deveta teniserka sveta Čehinja Marketa Vondroušova plasirala se večeras u četvrtfinale Ju Es opena, pošto je savladala Amerikanku Pejton Sterns sa 2:1 po setovima 6(3):7, 6:3, 6:2. Ona je do pobede nad 59. igračicom sveta stigla… »
US open - Vondroušova i Kiz u četvrtfinalu

US open - Vondroušova i Kiz u četvrtfinalu

Sportske.net 04.09.2023
Deveta teniserka sveta Čehinja Marketa Vondroušova plasirala se večeras u četvrtfinale US opena, pošto je savladala Amerikanku Pejton Sterns sa 2:1 po setovima 6(3):7, 6:3, 6:2. Ona je do pobede nad 59. igračicom sveta stigla posle dva sata i 13… »
Vondroušova i Kiz u četvrtfinalu Ju Es opena

Vondroušova i Kiz u četvrtfinalu Ju Es opena

Novi magazin 04.09.2023
Deveta teniserka sveta Čehinja Marketa Vondroušova plasirala se večeras u četvrtfinale Ju Es opena, pošto je savladala Amerikanku Pejton Sterns sa 2:1 po setovima 6(3):7, 6:3, 6:2. Ona je do pobede nad 59. igračicom sveta stigla posle dva sata i 13… »
Arina Sabalenka: Od malih nogu sam sanjala da budem najbolja teniserka sveta

Arina Sabalenka: Od malih nogu sam sanjala da budem najbolja teniserka sveta

Sportski žurnal 04.09.2023
Beloruskinja će biti 29. teniserka koja je stigla do prve pozicije na VTA listi. Beloruska teniserka Arina Sabalenka (25) izjavila je da je od malih nogu sanjala da preuzme prvo mesto na VTA listi. Sabalenka će za nedelju dana zvanično preuzeti prvo… »
Najbolja teniserka sveta Iga Švjontek eliminisana u osmini finala US opena

Najbolja teniserka sveta Iga Švjontek eliminisana u osmini finala US opena

Vesti online 04.09.2023
Letonska teniserka Jelena Ostapenko plasirala se u četvrtfinale US opena, pošto je jutros u osmini finala pobedila najbolju igračicu sveta Poljakinju Igu Švjontek 3:6, 6:3, 6:1. Meč je trajao jedan sat i 49 minuta. Švjontek je branila titulu u… »
Najbolja teniserka sveta Iga Švjontek eliminisana u osmini finala u Njujorku

Najbolja teniserka sveta Iga Švjontek eliminisana u osmini finala u Njujorku

Sportski žurnal 04.09.2023
Švjontek je branila titulu u Njujorku, a ovim porazom izgubiće prvo mesto na narednoj VTA listi. Letonska teniserka Jelena Ostapenko plasirala se u četvrtfinale Ju Es opena, pošto je jutros u osmini finala pobedila najbolju igračicu sveta Poljakinju… »
Najbolja teniserka sveta Iga Švjontek eliminisana u osmini finala Ju-Es opena

Najbolja teniserka sveta Iga Švjontek eliminisana u osmini finala Ju-Es opena

Politika 04.09.2023
NjUJORK – Letonska teniserka Jelena Ostapenko plasirala se u četvrtfinale Ju-Es opena, pošto je jutros u osmini finala pobedila najbolju igračicu sveta Poljakinju Igu Švjontek 3:6, 6:3, 6:1. Meč je trajao jedan sat i 49 minuta. Švjontek je branila… »
Švjontek: Poslednjih nedelja prvo mesto me iscrpljivalo

Švjontek: Poslednjih nedelja prvo mesto me iscrpljivalo

Sport klub 04.09.2023
Prvi nosilac na US Openu Iga Švjontek ispala je u osmini finala od Jelene Ostapenko. Taj poraz ju je pored mogućnosti da osvoji novu gren slem titulu koštao i prvog mesta na ATP listi. Iga Švjontek je poslednje 73 provela na mestu broj 1, ali će… »
US open - Švjontek poražena, pada sa prvog mesta

US open - Švjontek poražena, pada sa prvog mesta

Sportske.net 04.09.2023
Poljska teniserka Iga Švjontek nije uspela da odbrani titulu na Otvorenom prvenstvu SAD u Njujorku, pošto je jutros izgubila od 21. teniserke sveta Letonke Jelene Ostapenko sa 6:3, 3:6, 1:6. Švjontek će zbog tog poraza od naredne nedelje izgubiti prvo… »
Šok na US openu - ispala najbolja na svetu! Novakova drugarica preuzela prvo mesto

Šok na US openu - ispala najbolja na svetu! Novakova drugarica preuzela prvo mesto

Mondo 04.09.2023
Iga Švjontek ispala je sa US opena posle poraza od Jelene Ostapenko. Iga Švjontek ispala je sa US opena posle poraza od Jelene Ostapenko. Iga Švjontek ispala je sa US opena! Poljska teniserka ujedno je izgubila i prvo mesto na WTA listi pošto će od… »

Vesti dana »