Povezane vesti

Svedok: Kurti nije hteo da razgovara sa mnom kada mi je OVK otela rođake

Svedok: Kurti nije hteo da razgovara sa mnom kada mi je OVK otela rođake

Politika 04.09.2023
U nastavku suđenja Hašimu Tačiju i njegovim saradnicima optuženima za ratne zločine na KiM, danas je saslušan 20. svedok tužilaštva. Reč je o osobi čije su rođake odveli pripadnici OVK 1998. godine u okolini Orahovca i oni se nikad nisu vratili… »
Svedok: Moj rođak je 1998. nestao u rukama OVK, bio je veći patriota od Tačija i Veseljija

Svedok: Moj rođak je 1998. nestao u rukama OVK, bio je veći patriota od Tačija i Veseljija

Beta 04.09.2023
Zaštićeni svedok optužbe izjavio je danas, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju (Hashim Thaci) i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da je njegov bliski rođak zauvek nestao pošto su ga 1998. u okolini Orahovca… »
Svedok: Moj rođak je 1998. nestao u rukama OVK, bio je veći patriota od Tačija i Veseljija

Svedok: Moj rođak je 1998. nestao u rukama OVK, bio je veći patriota od Tačija i Veseljija

Novi magazin 04.09.2023
Zaštićeni svedok optužbe izjavio je danas, na haškom procesu bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, da je njegov bliski rođak zauvek nestao pošto su ga 1998. u okolini Orahovca odveli… »
Tužiteljka čita reči svedoka 4368, u haškoj sudnici muk: OVK mi odvela rođaka 1998, o njemu ne znamo ništa, a bili smo za…

Tužiteljka čita reči svedoka 4368, u haškoj sudnici muk: OVK mi odvela rođaka 1998, o njemu ne znamo ništa, a bili smo za…

Kurir 04.09.2023
Dvadeseti svedok u procesu koji se u Hagu vodi protiv Hašima Tačija, Kadrija Veseljija, Jakupa Krasnićija i Redžepa Seljimija rekao je danas da su pripadnici OVK 1998. godine odveli člana njegove porodice o kome se od tada ništa ne zna, prenosi… »
Nastavlja se suđenje Tačiju i ostalim bivšim vođama OVK: Prošle nedelje završeno saslušanje svedoka!

Nastavlja se suđenje Tačiju i ostalim bivšim vođama OVK: Prošle nedelje završeno saslušanje svedoka!

Kurir 04.09.2023
U Specijalnom sudu u Hagu danas se očekuje nastavak suđenja u slučaju protiv lidera OVK Hašima Tačija, Kadrija Veseljija, Jakupa Krasnićija i Redžepa Seljimija. Prošle nedelje je u Hagu, na zatvorenoj sednici, završeno saslušanje 19. svedoka u… »

Vesti dana »