Povezane vesti

Đedović i Kačavenda: Raskrinkavanje i šok detalji o Ani i Buliću! (VIDEO)

Đedović i Kačavenda: Raskrinkavanje i šok detalji o Ani i Buliću! (VIDEO)

Svet plus 04.09.2023
Marko Đedović i Milena Kačavenda nastavljaju raskrinkavanje! Šok detalji o Ani Ćurčić i Aci Buliću ali i varanju prvog muža i Zvezdana Slavnića... Marko je krenuo da iznosi koliko dokaza ima protiv Ane Ćurčić. "Ja imam sve dokaze sada. Ona i… »
"Aca više ne zna šta da radi": Đedović zapretio Buliću i Ani Ćurčić, iznosi prljav veš - Milena zanemela kad je čula…

"Aca više ne zna šta da radi": Đedović zapretio Buliću i Ani Ćurčić, iznosi prljav veš - Milena zanemela kad je čula…

Blic 04.09.2023
Milena Kačavenda i Marko Đedović imali su maratonsku trač-partiju u toaletu, gde su izneli skandalozne detalje o Ani Ćurčić i Aci Buliću, a Đedović poseduje i sve dokaze, koje tek planira da iznese. Čak ni "kuma" nije imala pojma o onome što… »
"Ćerku je od izlaska videla samo jednom": Kačavenda otkrila sve Anine laži: "Sve je to dobar dogovor sa Zvezdanom"

"Ćerku je od izlaska videla samo jednom": Kačavenda otkrila sve Anine laži: "Sve je to dobar dogovor sa Zvezdanom"

Blic 04.09.2023
Marko Đedović i Milena Kačavende rešili su da raskrinkaju bivšu zadrugarku Anu Ćurčić, te su nastavili sa razgovorom o njoj. Đedović je otkrio Mileni da su Ana i Zvezdan imali plan od njegovog ulaska šta i kako da rade kako bi zaradili što… »
"Dovodila mu je ribe, zvezdan je rekao za te trojke": Šok razgovor Kačavende i Đedovića: Kuma oplela i po Aci Buliću

"Dovodila mu je ribe, zvezdan je rekao za te trojke": Šok razgovor Kačavende i Đedovića: Kuma oplela i po Aci Buliću

Blic 04.09.2023
Marko Đedović u razgovoru sa Milenom Kačavendom rekao je da poseduje mnoge dokaze kada je u pitanju sukob između nje, Ane Ćurčić i Ace Bulića, a u jednom trenutku potegla se tema ljubavnog odnosa Ane Ćurčić i njenog bivšeg partnera Zvezdana… »
"Ana je zvezdanu dovodila ribe za trojku" Kuma Nacionale razvezala jezik, otkrila šta je sve Bulić platio Ćurčićevoj! Sve…

"Ana je zvezdanu dovodila ribe za trojku" Kuma Nacionale razvezala jezik, otkrila šta je sve Bulić platio Ćurčićevoj! Sve…

Kurir 04.09.2023
Milena Kačavenda i Marko Đedović imali su svojevrsnu trač-partiju u toaletu velelepne vile "Milenija", gde su izneli skandalozne detalje o Ani Ćurčić i Aci Buliću. Đedović je tom prilikom istakao da poseduje mnoge dokaze koje tek planira da… »
"Zvezdana dovodila u krevet gde je spavala s mužem" Kuma zadaje udarac za udarcem Ani Ćurčić! Evo šta je sve lagala u…

"Zvezdana dovodila u krevet gde je spavala s mužem" Kuma zadaje udarac za udarcem Ani Ćurčić! Evo šta je sve lagala u…

Kurir 04.09.2023
Marko Đedović i Milena Kačavenda su nastavili razgovor u WC o Ani Ćurčić! - Moj i Anin dogovor je bio da krijem da je varala muža sa Zvezdanom Slavnićem, a taj čovek je sjajan tip. Zvezdan je rekao mnoge istine unutara. Ja moram da kažem da ja… »
"Ćurčićeva napala Bulića, pa mu se uvukla u krevet" Kuma i Đedović uz jutarnju kafu raskrinkali Anu i Acu, imaju i…

"Ćurčićeva napala Bulića, pa mu se uvukla u krevet" Kuma i Đedović uz jutarnju kafu raskrinkali Anu i Acu, imaju i…

Kurir 04.09.2023
Milena Kačavenda i Marko Đedović imali su maratonsku trač-partiju u toaletu, gde su izneli skandalozne detalje o Ani Ćurčić i Aci Buliću, a Đedović poseduje i sve dokaze, koje tek planira da iznese. Čak ni kuma nije imala pojma o onome što je… »

Vesti dana »