Povezane vesti

Zvao sam je, rekla je - boli me uvo da dođem na svadbu! Rat bivših verenika ne prestaje, Darko Lazić odgovorio Marini!

Zvao sam je, rekla je - boli me uvo da dođem na svadbu! Rat bivših verenika ne prestaje, Darko Lazić odgovorio Marini!

Mondo 04.09.2023
Darko Lazić reagovao je na komentare svoje bivše verenice da nju i sina Alekseja nije zvao na venčanje. Darko Lazić reagovao je na komentare svoje bivše verenice da nju i sina Alekseja nije zvao na venčanje. O venčanju Darka Lazića i dalje se… »
Obrt: Darko Lazić tvrdi da je bivšu verenicu Marinu pozvao na svadbu i šokirao detaljima – a Anu Sević je nahvalio

Obrt: Darko Lazić tvrdi da je bivšu verenicu Marinu pozvao na svadbu i šokirao detaljima – a Anu Sević je nahvalio

Nova 04.09.2023
Pevač se oglasio povodom skandala. Nisu se sasvim stišale strasti od svadbenog veselja Darka Lazića i Katarine Lazić. Mladenci su uživali u proslavi na kojoj je prisustvovao veliki broj estradnih ličnosti. Mnoge je šokiralo to što je pevač na… »
"Ana Sević je gospođetina, a Marina je ispala budala": Darko Lazić o bivšoj verenici nakon svadbe: "Zvao sam je na veselje…

"Ana Sević je gospođetina, a Marina je ispala budala": Darko Lazić o bivšoj verenici nakon svadbe: "Zvao sam je na veselje…

Blic 04.09.2023
Pevač Darko Lazić izgovorio je sudbonosno "da" u crkvi izabranici Katarini, a na gala svadbu nije bila pozvana Darkova bivša verenica Marina Gagić za razliku od Lazićeve bivše žene Ane Sević. Darko Lazić sada je prvi put progovorio o odnosu sa… »
"Marinu sam zvao na svadbu, rekla je da je boli uvo da dođe" Darko tvrdi da njegova bivša laže: Sevićka je gospođetina!

"Marinu sam zvao na svadbu, rekla je da je boli uvo da dođe" Darko tvrdi da njegova bivša laže: Sevićka je gospođetina!

Kurir 04.09.2023
Ni 24 sata nakon venčanja Darko Lazić i Kaća Lazić ne mogu da sumiraju utiske. Samo dan kasnije njih dvoje su ugostili u svom domu obe porodice - i njenu i njegovu. Lazić kaže da je Marini poziv uručen, ali da mu je jako žao što njegov sin… »

Vesti dana »