Povezane vesti

FOTO Zvezda promovisala novog igrača: Opisuje sebe kao modernog štopera, jedva čeka Ligu šampiona

FOTO Zvezda promovisala novog igrača: Opisuje sebe kao modernog štopera, jedva čeka Ligu šampiona

Nova 04.09.2023
Novi fudbaler Crvene zvezde Naser Điga predstavljen je u ponedeljak uveče na stadionu "Rajko Mitić". Điga je 20-godišnji štoper kog krasi brzina, čime se i preporučio treneru crveno-belih Baraku Baharu pred Ligu šampiona. Mladi reprezentativac… »
Iz Bazela na marakanu: Zvezda ima novog štopera

Iz Bazela na marakanu: Zvezda ima novog štopera

Sportski žurnal 04.09.2023
Naser Điga novi fudbaler Crvene zvezde. Reprezentativac Burkine Faso Naser Điga novi je fudbaler Crvene zvezde, saopštili su crveno-beli. Kako se navodi, defanzivac rođen 2002. godine stiže na jednogodišnju pozajmicu iz Bazela, uz mogućnost otkupa… »
Điga - Takav Baharu treba!

Điga - Takav Baharu treba!

Sportske.net 04.09.2023
I dok je trener Crvene zvezde Barak Bahar ovih dana na mini odmoru, s obzirom da sledi dvonedeljna prvenstvena pauza, uprava Crvene zvezde vredno radi da mu omoguići još kvalitetniji tim kada se za par dana bude vratio iz Izraela. Jedan posao je već… »
Sada i zvanično - Điga u Zvezdi: ''Ja sam moderan defanzivac, brz, jak, znam sa loptom...''

Sada i zvanično - Điga u Zvezdi: ''Ja sam moderan defanzivac, brz, jak, znam sa loptom...''

Sportske.net 04.09.2023
Fudbaler iz Burkine Faso Naser Điga novi je igrač Crvene zvezde, preneo je danas beogradski klub. On u Zvezdu stiže na jednogodišnju pozajmicu iz švajcarskog Bazela, uz mogućnost otkupa ugovora na kraju sezone. "Zadovoljan sam što sam došao u… »
Potpisano - "zvezda je spremna za Ligu šampiona" Ostvarena velika želja Baraka Bahara, stigao je Naser Điga!

Potpisano - "zvezda je spremna za Ligu šampiona" Ostvarena velika želja Baraka Bahara, stigao je Naser Điga!

Mondo 04.09.2023
FK Crvena zvezda kompletirala je odbranu za Ligu šampiona. FK Crvena zvezda kompletirala je odbranu za Ligu šampiona. FK Crvena zvezda potvrdila je da je doskorašnji štoper Bazela Naser Điga potpisao ugovor i zadužio dres sa brojem "24". On je… »
Zvezda dovela prvu od dve "bombe": Poslednji sati za pojačanja za Ligu šampiona, burno na "Marakani"!

Zvezda dovela prvu od dve "bombe": Poslednji sati za pojačanja za Ligu šampiona, burno na "Marakani"!

Večernje novosti 04.09.2023
Crvena zvezda ulazi u nastavak sezone 2023/2024 uz pojačanja sa kojima želi da bude konkurentna i u Ligi šampiona. FK Crvena zvezda Sa crveno-belima je ugovor potpisao talentovani defanzivac Naser Điga, dosadašnji igrač Bazel. Ovaj 20-godišnjak… »

Vesti dana »