Povezane vesti

Vudi Alen: Ako su dve policijske istrage zaključile da nije bilo seksualnog zlostavljanja, zašto sam i dalje na stubu srama

Vudi Alen: Ako su dve policijske istrage zaključile da nije bilo seksualnog zlostavljanja, zašto sam i dalje na stubu srama

Nova 04.09.2023
Imam još toliko ideja u sebi, toliko toga me ushićuje, ali nemam više energije da molim za novac, reči su glumca, reditelja i scenariste Vudija Alena, čiji će 50. film u impresivnoj karijeri biti premijerno prikazan večeras na 80. Venecijanskom… »
„Hoće li Zlatni lav otići silovatelju“: Festival ugošćuje predatore, tvrde anonimni protestanti u Veneciji

„Hoće li Zlatni lav otići silovatelju“: Festival ugošćuje predatore, tvrde anonimni protestanti u Veneciji

Nova 04.09.2023
"Ostrvo silovatelja", "Nema Zlatnog lava za predatore", "Seksistički bioskop/feministički odgovor" natpisi su na transparentima, koji su juče osvanuli u Veneciji. „Da li će Zlatnog lava dobiti silovatelj“, stoji na još jednom transparentu na… »
Vudi Alen razmišlja o penziji nakon 50. filma: Ne znam šta znači biti „kenselovan“

Vudi Alen razmišlja o penziji nakon 50. filma: Ne znam šta znači biti „kenselovan“

Danas 04.09.2023
Vudi Alen se vratio na Venecijanski filmski festival da promoviše svoj novi film Coup de Chance, koji bi mogao da mu bude i poslednji. Ovaj film na francuskom jeziku je njegov 50. u karijeri i Vudi Alen je došao u Veneciju da ga promoviše, uprkos… »

Vesti dana »