Povezane vesti

Što se bore misli moje

Što se bore misli moje

Kragujevac Press 05.09.2023
Premijera filma „Što se bore misli moje” režisera Milorada Milinkovića biće održana u petak, 15. septembra od 20 sati u Zastavinoj bašti u Kragujevcu uz prisustvo glumaca i autorske ekipe. Projekcija filma biće upriličena povodom obeležavanja… »
Svečana premijera filma "Što se bore misli moje" Milorada Milinkovića u Kragujevcu

Svečana premijera filma "Što se bore misli moje" Milorada Milinkovića u Kragujevcu

iKragujevac 05.09.2023
I to povodom obeležavanja dva veka od rođenja kneza Mihaila. Svečana premijera filma "Što se bore misli moje" u režiji Milorada Milinkovića biće održana u petak, 15. septembra u 20 časova u Zastavinoj bašti u Kragujevcu. Projekcija filma, uz… »
Svečana premijera filma "Što se bore misli moje" Milorada Milinkovića u Kragujevcu

Svečana premijera filma "Što se bore misli moje" Milorada Milinkovića u Kragujevcu

Telegraf 05.09.2023
I to povodom obeležavanja dva veka od rođenja kneza Mihaila. Svečana premijera filma " Što se bore misli moje" u režiji Milorada Milinkovića biće održana u petak, 15. septembra u 20 časova u Zastavinoj bašti u Kragujevcu. Projekcija filma, uz… »

Vesti dana »