Povezane vesti

Potreban mi je muž pored mene, a ne istorijska ličnost

Potreban mi je muž pored mene, a ne istorijska ličnost

Politika 05.09.2023
Olena Zelenska čvrsto veruje da ukrajinski predsednik Zelenski ima dovoljno energije i tvrdoglavosti da prođe kroz ovaj rat. U vrlo ličnom intervjuu britanskoj medijskoj kompaniji Bi-Bi-Si, prva dama Ukrajine Olena Zelenska govorila je o emotivnom… »
Zelenski ne živi s porodicom! Olena Zelenska: Mom sinu nedostaje otac!

Zelenski ne živi s porodicom! Olena Zelenska: Mom sinu nedostaje otac!

Kurir 05.09.2023
Supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenska požalila se u intervjuu za BBC da joj suprug nedostaje i da joj je potreban muž, a ne istorijska ličnost. - Ovo bi moglo da zvuči sebično, ali potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost da bude pored… »
„Potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost“: Olena Zelenska o uticaju rata na porodični život

„Potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost“: Olena Zelenska o uticaju rata na porodični život

N1 Info 05.09.2023
Možda će zvučati sebično, ali treba mi moj muž pored mene, a ne istorijska ličnost, izjavila je prva dama Ukrajine Olena Zelenska. Ona je u intervjuu za BBC rekla da joj nedostaje da porodica provodi vreme zajedno. „Ali ostajemo jaki, imamo i… »
Olena Zelenska: Potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost

Olena Zelenska: Potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost

Politika 05.09.2023
Prva dama Ukrajine Olena Zelenska u veoma intimnom intervjuu za Bi-Bi-Si opisala je kako je rat uticao na njen porodični život. – Ovo bi moglo zvučati sebično, ali ja kraj sebe trebam muža, a ne istorijsku ličnost - rekla je i dodala kako porodica… »
"Mom sinu nedostaje otac": Olena Zelenska: Moj muž ne živi sa porodicom, teško je

"Mom sinu nedostaje otac": Olena Zelenska: Moj muž ne živi sa porodicom, teško je

Blic 05.09.2023
Supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenska požalila se u intervjuu za BBC da joj suprug nedostaje i da joj je potreban muž, a ne istorijska ličnost. - Ovo bi moglo da zvuči sebično, ali potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost da bude pored… »
Olena Zelenska: Možda zvuči sebično, ali potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost

Olena Zelenska: Možda zvuči sebično, ali potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost

Euronews 05.09.2023
Supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenska požalila se u intervjuu za BBC da joj suprug nedostaje i da joj je potreban muž, a ne istorijska ličnost. "Ovo bi moglo da zvuči sebično, ali potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost da bude pored… »
Olena Zelenska: Treba mi muž, a ne istorijska ličnost

Olena Zelenska: Treba mi muž, a ne istorijska ličnost

Dnevnik 05.09.2023
KIJEV: Supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenska požalila se u intervjuu za BBC da joj suprug nedostaje i da joj je potreban muž, a ne istorijska ličnost. "Ovo bi moglo da zvuči sebično, ali potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost da bude… »
Olena Zelenska se požalila Treba mi muž, a ne istorijska ličnost

Olena Zelenska se požalila Treba mi muž, a ne istorijska ličnost

Alo 05.09.2023
Supruga ukrajinskog predsednika Olena Zelenska požalila se u intervjuu za BBC da joj suprug nedostaje i da joj je potreban muž, a ne istorijska ličnost. "Ovo bi moglo da zvuči sebično, ali potreban mi je muž, a ne istorijska ličnost da bude pored… »

Vesti dana »