Povezane vesti

Ćerku su povukli talasi, skočio sam, krenula je borba za život! Drama Srba u Grčkoj: Pokraj mene su se udavili devojka i 2…

Ćerku su povukli talasi, skočio sam, krenula je borba za život! Drama Srba u Grčkoj: Pokraj mene su se udavili devojka i 2…

Kurir 05.09.2023
Jedan član Fejsbuk grupe "Grčka info" podelio je sa ostalima svoje veoma dramatično iskustvo sa letovanja u grčkom mestu Sarti. - Kod spasilačke osmatračnice, postoji samo jedna i ne može doći do zabune, nekih dvadesetak metara od obale more je… »
"Ćerku su povukli talasi, skočio sam da je izvučem, nastala je prava borba": Srbin doživeo užas na Sartiju

"Ćerku su povukli talasi, skočio sam da je izvučem, nastala je prava borba": Srbin doživeo užas na Sartiju

Telegraf 05.09.2023
More je odnelo mnogo života. Nekoliko članova Fejsbuk grupe "Grčka info" podelilo je sa ostalima post na koji su naišli, a tiče se Grčke. Jedan turista iz Srbije podelio je svoje dramatično iskustvo sa letovanja u grčkom mestu Sarti. - Kod… »
Jeziva ispovest Srbina koji je letovao u Grčkoj: Pored mene se udavilo troje

Jeziva ispovest Srbina koji je letovao u Grčkoj: Pored mene se udavilo troje

Pravda 05.09.2023
Srbin je odelio sa ostalima svoje veoma dramatično iskustvo sa letovanja u grčkom mestu Sarti. Sarti svake godine privlači veliki broj turista iz Srbije. Osim prirodne lepote i tirkiznog mora, ovo mesto poznato je po većem broju smrtnih slučajeva -… »
Ćerku su povukli talasi, skočio sam, krenula je borba za život! Drama Srba u Grčkoj: Pokraj mene su se udavili devojka i 2…

Ćerku su povukli talasi, skočio sam, krenula je borba za život! Drama Srba u Grčkoj: Pokraj mene su se udavili devojka i 2…

Dnevnik 05.09.2023
Jedan član Fejsbuk grupe "Grčka info" podelio je sa ostalima svoje veoma dramatično iskustvo sa letovanja u grčkom mestu Sarti. - Kod spasilačke osmatračnice, postoji samo jedna i ne može doći do zabune, nekih dvadesetak metara od obale more je… »
"Moju ćerku su povukli talasi, skočio sam, a onda je počela borba" Drama Srba u Grčkoj - Pored mene se udavilo svo troje

"Moju ćerku su povukli talasi, skočio sam, a onda je počela borba" Drama Srba u Grčkoj - Pored mene se udavilo svo troje

Mondo 05.09.2023
Srbin je odelio sa ostalima svoje veoma dramatično iskustvo sa letovanja u grčkom mestu Sarti. Srbin je odelio sa ostalima svoje veoma dramatično iskustvo sa letovanja u grčkom mestu Sarti. Sarti svake godine privlači veliki broj turista iz Srbije… »

Vesti dana »