Povezane vesti
Kina i istorija: Građevinci teško oštetili Veliki zid, bagerom hteli da naprave prečicu
Južne vesti 05.09.2023
Deo kineskog Velikog zida, jedne od retkih građevina na Zemlji koja se vidi iz svemira, ozbiljno je oštećen kada su ga građevinski radnici probili bagerom u centralnoj provinciji Šansi. Policija je saopštila da je privela dvoje osumnjičenih, 55-godišnju… »
Bagerom kroz Kineski zid – putari tražili prečicu, pa oštetili svetsko čudo
RTS 05.09.2023
Deo velikog Kineskog zida ozbiljno su oštetili građevinski radnici u provinciji Šansi, koji su bagerom prokopali kroz građevinu. Policija je saopštila da su dva radnika tražila način da naprave prečicu i ubrzaju posao. Tridesetosmogodišnji muškarac i… »
Kina i istorija: Građevinci teško oštetili Veliki zid, hteli da naprave prečicu
Danas 05.09.2023
Deo kineskog Velikog zida, jedne od retkih građevina na Zemlji koja se vidi iz svemira, ozbiljno je oštećen kada su ga građevinski radnici probili bagerom u centralnoj provinciji Šansi. Policija je saopštila da je privela dvoje osumnjičenih, 55-godišnju… »
Hteli da naprave prečicu na kineskom zidu: Dve osobe uhapšene u Kini zbog "kopanja" bagerom po kulturnom nasleđu
Blic 04.09.2023
Dve osobe su privedene u Kini nakon što su direktno bagerom oštetile deo Kineskog zida u severnoj provinciji Šansi, javila je državna televizija CCTV. Vlasti okruga Juju saopštile su da su 24. avgusta primile dojavu da je u gradskoj četvrti Jangđanhe… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za sredu, 22. jul: Promenljivo oblačno i suvo sa slabim i umerenim vetrom
Beta pre 1 satjoš 24 povezane
Rubio o zahtevu Irana da kontroliše Ormuski moreuz: Opasan presedan koji ugrožava svetsku ekonomiju
Beta pre 27 minutajoš 15 povezanih
Đedović Handanović: Nova licenca NIS-u bi osigurala da rafinerija digne rad na maksimum zbog manjeg uvoza
NIN pre 12 minutajoš 14 povezanih
Sofronijević: Do početka jeseni planirano da se reši oko 320.000 zahteva za upis prava svojine
Danas pre 17 minutajoš 12 povezanih
Aleksić (NPS): Sednica o nepoverenju Vladi kako bi vlast posle nje mogla da raspiše vanredne izbore
Beta pre 1 satjoš 11 povezanih




