Povezane vesti

Jezivi Tiktok izazov stigao i u Srbiju: Vladimir iz Futoga ostao je u šoku kad su iz totalnog mraka izleteli pred njega u…

Jezivi Tiktok izazov stigao i u Srbiju: Vladimir iz Futoga ostao je u šoku kad su iz totalnog mraka izleteli pred njega u…

Kurir 05.09.2023
Aplikacija Tiktok postala je leglo opasnih izazova zbog kojih su mnogi ljudi izgubili živote, dok je veliki broj njih povređen. Poslednji u nizu slučajeva koji je ostavio domaću javnost u šoku jeste izazov čiji su akteri bili srednjoškolci. Oni su… »
"Izleću mi pred auto, prestravljen naglo kočim, a oni slave!": Vladimir umalo pregazio grupu dece zbog bizarnog TikTok…

"Izleću mi pred auto, prestravljen naglo kočim, a oni slave!": Vladimir umalo pregazio grupu dece zbog bizarnog TikTok…

Blic 05.09.2023
Vladimir Šušić Šule iz Novog Sada zatekao se juče u Futogu gde je doživeo šok kada mu je usred noći, u delu gde ni ulična rasveta ne radi, pred farove automobila biciklima izletela grupa od oko 30 tinejdžera. Prestravljen, jer je mogao da ih… »
"Izleću mi pred auto, prestravljen naglo kočim, a oni slave!": Vladimir umalo pregazio grupu dece zbog bizarnog TikTok…

"Izleću mi pred auto, prestravljen naglo kočim, a oni slave!": Vladimir umalo pregazio grupu dece zbog bizarnog TikTok…

Blic 05.09.2023
Vladimir Šušić Šule iz Novog Sada zatekao se juče u Futogu gde je doživeo šok kada mu je usred noći, u delu gde ni ulična rasveta ne radi, pred farove automobila biciklima izletela grupa od oko 30 tinejdžera. Prestravljen, jer je mogao da ih… »
Novi Tiktok izazov šokirao Srbiju! "Naglo kočim, seo na sirenu, oni slave", deca biciklima izletela pred Vladimirov auto

Novi Tiktok izazov šokirao Srbiju! "Naglo kočim, seo na sirenu, oni slave", deca biciklima izletela pred Vladimirov auto

Mondo 05.09.2023
Opasne TikTok izazove isprobavaju i ljudi iz Srbije, a jedan slučaj koji je jedan od novijih se desio u Futogu. Opasne TikTok izazove isprobavaju i ljudi iz Srbije, a jedan slučaj koji je jedan od novijih se desio u Futogu. Aplikacija Tiktok postala je… »
Smrtonosni TikTok izazov stigao u Srbiju: Deca biciklima izletela pred Vladimirov auto, spasla ih puka sreća

Smrtonosni TikTok izazov stigao u Srbiju: Deca biciklima izletela pred Vladimirov auto, spasla ih puka sreća

Telegraf 05.09.2023
"Oni nemaju svest o tome kolike opasnosti iza njih vrebaju" Tik Tok izazovi mogu biti zanimljivi, ali i veoma opasni. Sve ono što je popularno u svetu kad-tad stigne i kod nas, a posledice mogu biti kobne. Na kraju, ko će odgovarati za tragičan ishod… »

Vesti dana »