Povezane vesti

"Šta je sa ljudima": Snimak vožnje u suprotnom smeru od Batajnice ka Zemun Polju: "Naišla su dva automobila, svirali"…

"Šta je sa ljudima": Snimak vožnje u suprotnom smeru od Batajnice ka Zemun Polju: "Naišla su dva automobila, svirali"…

Blic 06.09.2023
Novi snimak vožnje u suprotnim smeru zabeležen je večeras na deonici od Batajnice ka Zemun Polju. Incident se dogodio oko 23 sata, a video je objavila Instagram stranica moj_beo_grad. "Nisam uspela odmah da snimim, naišla su dva automobila, svirali… »
Još jedan u kontrasmeru! Ludilo se nastavlja! Vozač ušao u suprotnu traku kod Zemun Polja! Evo šta se dešava na snimku…

Još jedan u kontrasmeru! Ludilo se nastavlja! Vozač ušao u suprotnu traku kod Zemun Polja! Evo šta se dešava na snimku…

Kurir 06.09.2023
Posle tragedije na auto-putu Miloš Veliki, gomilaju se slučajevi vožnje u suprotnom smeru na srpskim putevima! Još jedan snimak "naopake" i veoma opasne vožnje večeras je zabeležn na putu kod Zemun Polja prema Batajnici. Snimak je objavljen na… »
Šta je večeras sa ljudima? Još jedan slučaj vožnje u kontra smeru (video)

Šta je večeras sa ljudima? Još jedan slučaj vožnje u kontra smeru (video)

Alo 06.09.2023
Na svu sreću nije došlo do većeg incidenta. Večeras, oko 23 časova je neko vozio u kontra smeru, od Batajnici ka Zemun Polju. A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Da podsetimo, oko 22 časova se dogodio isti incident, kad je kod aerodroma… »
"Šta je ovo bre, hitno da neko reaguje": Još jedan vozač se igra ljudskim životima:Ušao u suprotan smer kod aerodroma…

"Šta je ovo bre, hitno da neko reaguje": Još jedan vozač se igra ljudskim životima:Ušao u suprotan smer kod aerodroma…

Blic 05.09.2023
Novi saobraćajni prekršaj zabeležen je večeras kod aerodroma "Nikola Tesla", kada je vozač automobila zatečen kako vozi u suprotnom smeru. Na društvenim mrežama pojavio se snimak vozača koji je promašio skretanje i zalutao. Na svu sreću nije… »

Vesti dana »