Povezane vesti

Ovo je put smrti kojim su išli Dejan i Nenad: Do najsitnijih detalja objavljujemo kako je došlo do horora

Ovo je put smrti kojim su išli Dejan i Nenad: Do najsitnijih detalja objavljujemo kako je došlo do horora

Telegraf 06.09.2023
On je dao iskaz u Urgentnom centru u kojem je izjavio da su obojica pili: "Popio sam 0,75 litara vodke, Dejan je popio 3 piva od 0,5 litara" U nedelju, 3. septembra Dejan Jevremov (51) i Nenad K. (40) iz Debeljače kolima "fijat" idu na svadbu kod… »
Suvozač iz "fijata smrti" otkrio koliko su alkohola popili: "Pokušao sam da probudim Dejana, ostao je bez svesti, sve se…

Suvozač iz "fijata smrti" otkrio koliko su alkohola popili: "Pokušao sam da probudim Dejana, ostao je bez svesti, sve se…

Kurir 06.09.2023
Nenad K. (40), koji je bio na mestu suvozača "fijata smrti" za čijim volanom je bio Dejan J. (51), koji je poginuo na "Milošu Velikom" kada je vozio u suprotnom smeru, u iskazu koji je dao u Urgentnom centru do detalja je opisao šta se dogodilo na… »
Strašno! Suvozač iz "fijata" otkrio koliko su popili Pre smrtonosne vožnje: Količina alkohola ostavlja u šoku

Strašno! Suvozač iz "fijata" otkrio koliko su popili Pre smrtonosne vožnje: Količina alkohola ostavlja u šoku

Mondo 06.09.2023
Vozač "fijata smrti" i suvozač su pre nesreće na Milošu Velikom pili alkohol. Vozač "fijata smrti" i suvozač su pre nesreće na Milošu Velikom pili alkohol. Suvozač N. K. (40) koji se nalazio u "fijatu smrti" kojim je u suprotnom smeru upravljao… »
"Dejan je popio 3 piva, ja 0,75 vodke": Najnoviji detalj iz iskaza suvozača "fijata smrti" sa "Miloša Velikog"

"Dejan je popio 3 piva, ja 0,75 vodke": Najnoviji detalj iz iskaza suvozača "fijata smrti" sa "Miloša Velikog"

Telegraf 06.09.2023
"Pre saobraćajne nesreće konzumirali smo alkohol, ja sam popio 0,75 litara vodke, Dejan 3 piva od 0,5, krenuli smo na svadbu kod svastike u Ivanjicu" Nenad K. (40), koji je bio na mestu suvozača "fijata smrti" za čijim volanom je bio Dejan Jevremov… »
Vožnja u Srbiji postala je kao ruski rulet: Ove 4 greške na auto-putu možete da platite životom

Vožnja u Srbiji postala je kao ruski rulet: Ove 4 greške na auto-putu možete da platite životom

Nova 06.09.2023
Slučaj stravične saobraćajne nesreće koja se dogodila na auto-putu "Miloš Veliki", kada je Dejan V. vozeći svojim "puntom" ušao u pogrešan smer i vozio više kilometara, a zatim se zakucao u automobil koji je dolazio, zaprepastio je Srbiju… »
Za tri dana čak osmoro poginulih u saobraćaju – izazovi na društvenim mrežama ili neoprezna vožnja

Za tri dana čak osmoro poginulih u saobraćaju – izazovi na društvenim mrežama ili neoprezna vožnja

RTS 06.09.2023
Za svega tri dana, tri saobraćajne nesreće izazvali su vozači koji su se kretali kontrasmerom. Od 1. do 3. septembra u udesima je poginulo osmoro ljudi, a dve osobe su teško povređene. Jedna od pretpostavki je da su uzroci nekih od teških… »
Crnih 72 sata na srpskim putevima: Nastradalo 10 osoba! Najčešći uzrok nesreća - Vožnja u kontra smeru!

Crnih 72 sata na srpskim putevima: Nastradalo 10 osoba! Najčešći uzrok nesreća - Vožnja u kontra smeru!

Blic 05.09.2023
Proteklog vikenda na putevima širom Srbije događale su se teške saobraćajne nesreće, u kojima je život izgubilo čak deset osoba! Crni vikend iza nas, ali i početak sedmice, obeležen je čestim sudarima koji su se događali iz sata u sat, a kao… »
"Upozoravao sam Dejana da smo se pogrešno uključili": Svedočenje suvozača iz "fijata smrti": Otkriveni jezivi detalji…

"Upozoravao sam Dejana da smo se pogrešno uključili": Svedočenje suvozača iz "fijata smrti": Otkriveni jezivi detalji…

Blic 05.09.2023
U stravičnoj nesreći koja se dogodila u nedelju oko 16 časova, Dejan J. (51) vozač "fijat punta", vozeći kontra smerom zakucao se u "hjundai" a zatim se vozilo zapalilo. Dok je automobil goreo, kako saznaje "Blic", suvozač Nenad K. (40) je preko… »

Vesti dana »